Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,887
· Najnowszy użytkownik: Monika Szpyra

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

LUBELSKI SALON MATURZYSTÓWW dniu 18 września 2017 roku uczniowie z klasy III LO uczestniczyli w Lubelskim Salonie Maturzystów. Podczas spotkania z dyrektorem OKE w Krakowie panem Lechem Gawryłow na temat: ,,Co o egzaminie maturalnym każdy wiedzieć powinien" młodzież mogła dowiedzieć się wszystkiego na temat MATURY 2018. Uczniowie chętnie korzystali ze spotkań z ekspertami z OKE, którzy udzielali informacji na temat egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów. 
Uczestnicy Salonu Maturzystów mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, porozmawiać z ich przedstawicielami, otrzymać bezpłatne informatory. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie ułatwi młodzieży podjęcie decyzji odnośnie wyboru dalszego kierunku kształcenia i zawodu.

Zdjęcia w galerii


ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

Poznajmy się lepiej !

W dniu dzisiejszym uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach integracyjnych zorganizowanych we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubartowie. Spotkania te wpisały się już w tradycję naszej szkoły, która dba o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo uczniów w pierwszych dniach pobytu w nowej szkole. Podczas zajęć odbywały się ćwiczenia w grupach, zabawy i gry na forum całej klasy, których celem było budowanie atmosfery współpracy w zespole, stworzenie klimatu wzajemnego zaufania, akceptacji i wsparcia. Wspólnie spędzony czas podczas zajęć na pewno wpłynie na przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie uczniów w klasie.

zdjęcia w galerii

SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA

Lubisz pomagać innym?
Chcesz zaangażować się w coś dodatkowego poza codziennymi obowiązkami? 
Zaoferować komuś czas i pomoc?

Wolontariat jest dla Ciebie!


Żyjemy w świecie, w którym czas jest na wagę złota i często to on jest największym prezentem, jaki możemy ofiarować innym. Zazwyczaj tak niewiele wystarcza, aby wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Jeżeli chciałbyś pomagać osobom starszym, niepełnosprawnym, organizować zbiórki charytatywne, czytać i bawić się z dzieciakami w przedszkolu to zapraszam do Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Wolontariusze odwiedzają podopiecznych w Domu Pomocy Społecznej w Kocku, przedszkolaków w Niepublicznym Przedszkolu w Kocku. Współpracujemy z Warsztatami Terapii Zajęciowej podczas realizacji wspólnego projektu: ,,Niepełnosprawność. Normalne życie”. Wolontariusze uczestniczą też w wielu akcjach ogólnopolskich, jak znana wszystkim akcja ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”,  ,, Góra Grosza”, Zbiórka nakrętek dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.


Wszystkich zainteresowanych pracą w Szkolnym Klubie Wolontariusza zapraszam serdecznie do współpracy!


Spotkanie organizacyjne 19 września 2017 roku ( wtorek) na długiej przerwie w gabinecie pedagoga szkolnego.

 

Pierwszy zjazd LO dla dorosłych

Pierwszy zjazd dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych odbędzie się
w dniach 16-17 września 2017r. Zajęcia rozpoczynają się w sobotę o godzinie 8:00.

Rozpoczęcie roku szkonegp 2017/2018

W dniu 4 września w Zespole Szkół w Kocku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pani Ewa Guz, dyrektor Zespołu Szkół w Kocku, powitała wszystkich uczniów, a zwłaszcza nowych uczniów klas I Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I Stopnia, życząc im samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. W uroczystości uczestniczył Pan Wojciech Serwatko - Skarbnik Starostwa Powiatowego w Lubartowie, który dołączył się do życzeń Pani Dyrektor i odczytał list od Pana Starosty Fryderyka Puły. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas na spotkania organizacyjne.

 

Zdjęcia w galerii

NARODOWE CZYTANIE WESELA STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

2 września 2017 roku w całej Polsce, a także w Kocku na Placu Anny Jabłonowskiej, odbyło się Narodowe Czytanie "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. We wspólnym przedsięwzięciu uczestniczyli przedstawiciele różnych podmiotów z terenu naszej Gminy. Liceum Ogólnokształcące w Kocku reprezentowali: Weronika Kulik, która pełniła rolę prowadzącej, Olga Nicpoń - przedstawiła biografię Stanisława Wyspiańskiego i genezę utworu oraz Joanna Goral, Olga Nicpoń i Dominik Ściseł, którzy przeczytali wybrane fragmenty scen z Wesela. Uczniowie, mimo trwających jeszcze wakacji, chętnie poświęcili swój czas na przygotowanie się do uroczystości.
Dziękujemy.
Zdjęcia w galerii

STYPENDIUM STAROSTY LUBARTOWSKIEGO

STYPENDYŚCI STAROSTY LUBARTOWSKIEGO

Uczniowie naszej szkoły: Edyta Rola i Łukasz Ciszewski z klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia otrzymali Stypendia Starosty Lubartowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki w II semestrze roku szkolnego 2016/2017.Warunkiem uzyskania tej nagrody było osiągnięcie średniej ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowego zachowania. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się podczas Dożynek Powiatowych na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie w dniu 27 sierpnia 2017 roku.
Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom i życzymy dalszych sukcesów !

Wygenerowano w sekund: 0.44
1,318,895 Unikalnych wizyt