Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,888
· Najnowszy użytkownik: zuber

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

XI Turnirj Halowej Piłki Nożnej

Sekretariat

W dniu 30 października 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XI Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RCEZ w Lubartowie zajmując VI miejsce. Skład naszej reprezentacji: Przemysław Bilski i Mateusz Czajka z klasy Ia, Sebastian Niedziela, Emil Kruczek, Jakub Stolat i Krzysztof Siwek z klasy I ZSZ oraz Michał Żerkowski, Emil Bujek i Damian Kruczek z klasy IIIa.

Samorząd Uczniowski

Pedagog szkolnyWYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Początek roku szkolnego to czas wielu zmian. To nie tylko nowa szkoła, nowi nauczyciele, znajomi, to również czas wyboru nowych przedstawicieli społeczności uczniowskiej.  W dniu 23 października 2014 roku zorganizowaliśmy w naszej szkole wybory do Szkolnej Rady Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza w składzie: Małgorzata Guz, Kalina Gośniak, Paweł Skowron i Patryk Skrzypczak, sprawnie przeprowadziła głosowanie. Wybory przebiegały w miłej atmosferze. Niektórzy z wyborców mieli pewne dylematy przy wyborze kandydatów, inni w zorganizowanych grupkach podejmowali wspólne decyzje wrzucając swój głos do skrzynki. Na koniec Komisja Wyborcza pod opieką pani pedagog podliczyła głosy i przedstawiła wyniki wyborów.

W skład Szkolnej Rady Samorządu Uczniowskiego weszli uczniowie, którzy uzyskali największa liczbę głosów:

Przewodniczący - Arkadiusz Ciszewski
z klasy II LO
Z-cy przewodniczącego -  Dominika Rożyn z klasy II LO, Damian Bujek  z klasy I ZSZ
Skarbnik - Dominika Osik z klasy I ZSZ
Sekretarz - Przemysław Bilski z klasy I LO
Wybrano również przedstawicieli do poszczególnych sekcji , ale o tym szczegółowo w zakładce ,,Samorząd Uczniowski".

Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy wielu pomysłów oraz skutecznego działania na rzecz środowiska szkolnego !

XIV Memoriał im. Ryszarda Kalbarczyka

Sekretariat

W dniu 22 października 2014 roku w Lubartowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe XIV Memoriał im. Ryszarda Kalbarczyka. Organizatorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze wszystkich typów szkół Powiatu Lubartowskiego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w ramach „LICEALIADY 2014/2015” Zespół Szkół w Kocku reprezentowało 6 uczniów: Damian Kruczek i Emil Bujek z klasy IIIa LO, Jakub Stolat, Sebastian Niedziela i Emil Kruczek z klasy I ZSZ oraz Mateusz Czajka z klasy Ia LO. Chłopcy startowali w dwóch kategoriach wiekowych, tj. roczniki 1998-1999 oraz 1996-1997 i mieli do pokonania jednakowy dystans 1000m. Oto wyniki naszej reprezentacji:

Damian Kruczek – IV miejsce

Emil Bujek – VII miejsce

Jakub Stolat – VII miejsce

Mateusz Czajka – XIII miejsce

Emil Kruczek – XIV miejsce

Sebastian Niedziela - XVII miejsce.

Uczestnikom gratulujemy udziału w imprezie i osiągniętych wyników.

Zdjecia w galerii

Pielgrzymka maturzystow do Częstochowy

Sekretariat

16.10.2014r. tegoroczni maturzyści udali się na Jasną Górę. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody był to dzień pełen wrażeń. Młodzież zapoznała się z historią Jasnej Góry , zwiedziła Muzeum 600-lecia Jasnej Góry, Bastion Świętego Rocha, Salę Rycerską . Podziwiała też panoramę Częstochowy z Wieży Jasnogórskiej pokonując wcześniej 516 stopni schodów. Brała udział w odsłonięciu Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, Drodze Krzyżowej, Mszy Świętej i Różańcu oraz Apelu Jasnogórskim.

Organizatorem wyjazdu był ks. Grzegorz , który zadbał o sprawny przebieg pielgrzymki oraz dobrą atmosferę wśród uczestników.

Zdjęcia w galerii

Dzień Edukacji Narodowej

Sekretariat

W dniu 15 października społeczność naszej szkoły obchodziła Dzień Edukacji Narodowej, który jest szczególnym wydarzeniem. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, która była okazją do złożenia życzeń i podziękowań.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Ewa Guz życząc wszystkim pracownikom szkoły dużo zdrowia, wytrwałości, realizacji planów i zamierzeń tych szkolnych i tych życiowych, sukcesów w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Fryderyk Puła, Starosta Lubartowski, pan Krzysztof Krupa, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, oraz pan Tomasz Futera Burmistrz Kocka, którzy złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia.

Akademia zakończyła się przedstawieniem przygotowanym przez uczniów, którzy w ten sposób chcieli podziękować nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wsparcie, na które mogą liczyć każdego dnia.

Zdjęcia w galerii.

1939 - Bóg.Honor.Ojczyzna

W poniedziałek 6 października w Zespole Szkół w Kocku odbył się Powiatowy Konkurs Historyczny "1939 - Bóg.Honor.Ojczyzna" nad którym honorowy patronat objął Starosta Lubartowski. Uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowali w kategorii wiedzy oraz plastycznej. Najlepsi uczniowie z rąk pani Dyrektor Ewy Guz odebrali nagrody, zaś swoim uczestnictwem w konkursie upamiętnili 75 rocznicę Bitwy pod Kockiem.

Zdjęcia w galerii

WARSZTATY JĘZYKOWE AIESEC ENTER YOUR FUTURE

W dniach od 28 września do 03 października gościliśmy w naszej Szkole wolontariuszki Nurkyz Kadyrova z Kirgistanu oraz Miliausha Iusupova z Białorusi. Nurkyz i Miliausha mieszkały w domach rodzinnych uczniów. Od poniedziałku do piątku wolontariuszki prowadziły zajęcia warsztatowe w języku angielskim z poszczególnymi grupami uczniów:

Poniedziałek 28.09 – klasa III LO

Wtorek 30.09 - klasa II LO

Czwartek 02.10 – klasy I ZSZ, II ZSZ, III ZSZ

Piątek 03.10 – klasa I LO

Każdego dnia inna grupa uczniów miała możliwość zapoznać się z wolontariuszkami, ich kulturą, obyczajami i językiem. Ponieważ zajęcia odbywały się głownie w języku angielskim dla uczniów była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych.

Poprzez prezentacje multimedialne, elementy tańca, gier i zabaw językowych Nurkyz i Mila przybliżyły uczniom kulturę swoich krajów.

W poniedziałek po południu Nurkyz i Mila wzięły udział w wycieczce po Kocku, w czasie której zapoznały się z historia najważniejszych miejsc.

We wtorek po zajęciach warsztatowych odbyło się w szkole spotkanie wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli z wolontariuszkami. Mila i Nurkyz miały okazję spróbować polskich specjałów przygotowanych przez naszych uczniów jak również porozmawiać w z uczniami o życiu i obyczajach w Polsce. Spotkanie uświetnił solowy występ Bartka z klasy II LO, który zaprezentował wszystkim swoje hip -hopowe utwory.

W środę wolontariuszki wraz z uczniami klas I LO i ZSZ uczestniczyły w całodniowej wycieczce integracyjnej do Sandomierza.

W piątek Nurkyz i Mila zakończyły swój pobyt w naszej Szkole. Na pamiątkę otrzymały upominki w postaci drobnych gadżetów i książek o urokach Powiatu Lubartowskiego.

Zdjęcia w galerii.

Wygenerowano w sekund: 0.14
902,612 Unikalnych wizyt