Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE


WARSZTATY PROFILAKTYCZNE ,, CEL  -  ROZWÓJ "


W dniach 4 i 6  listopada 2019 roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach „Cel – Rozwój” z zakresu profilaktyki uzależnień i radzenia sobie ze stresem. Zajęcia poprowadził pan Paweł Szymański, mgr socjologii, dyplomowany tutor i trener biznesu.


W trakcie warsztatów młodzież dowiedziała się, w jaki sposób planować swój czas i organizować zajęcia, jak radzić sobie ze stresem i tremą, co zrobić, aby zwiększyć pewność siebie. Prowadzący doradzał, w jaki sposób skutecznie wyznaczać i osiągać cele oraz jak być osobą bardziej asertywną. Młodzież poznała także skuteczne techniki mówienia „NIE” osobom proponującym im różnego rodzaju używki. Celem warsztatów było zredukowanie zagrożeń, jakimi są uzależnienia od alkoholu, papierosów, narkotyków, dopalaczy oraz Internetu, telefonu komórkowego, gier.

Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.


zdjęcia w galerii


Wycieczka integracyjna

W dzniu 15 października klasy pierwsze LO pojechały na wycieczkę integracyjną do Lublina.
Uczniowie zwiedzili Państwowe Muzeum na Majdanku, które pielęgnuje pamięć i rozwija edukację historyczną o okupacji niemieckiej na Lubelszczyźnie podczas II wojny światowej.
Drugim punktem wycieczki była wizyta w parku trmpolin Strefa Wysokich Lotów. W parku uczniowie znaleźli mnóstwo atrakcji takich jak największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, poduszka powietrzna do lądowania, podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów, strefę gier interaktywnych i wiele innych.
Wszyscy stwierdzili, że wyjazd się udał:)

Zdjęcia w galerii

VII REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

ETAP POWIATOWY VII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM


10 października 2019 roku odbył się etap powiatowy VII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Celem olimpiady było poszerzenie wiedzy oraz wzrost świadomości w zakresie szeroko rozumianego zdrowia psychicznego.

Podczas eliminacji powiatowych nasza szkołę reprezentowała trójka uczniów z liceum ogólnokształcącego : Aleksandra Demucha, Natalia Kazubek i Michał Trojak. Uczestnicy olimpiady nie mieli łatwego zadania, bowiem musieli się zmierzyć z trudnym i obszernym materiałem merytorycznym, obejmującym wiele zagadnień.

Podsumowania olimpiady dokonał Członek Zarządu Powiatu – Radosław Guz i Kierownik Wydziału Spraw Społecznych - Jerzy Piekarczyk, którzy wręczyli nagrody laureatom, upominki wszystkim uczestnikom etapu powiatowego oraz złożyli podziękowania dyrektorom i koordynatorom szkolnym za zaangażowanie i przygotowanie młodzieży do udziału w olimpiadzie.


Zdjęcia w galerii


Dzień Edukacji Narodwoej

Święto Edukacji Narodowej to szczególny dzień poświęcony wszystkim pracownikom naszej Szkoły. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, która była okazją do złożenia życzeń i podziękowań za trud i serce włożone w codzienną pracę nauczyciela.


Uroczystość otworzyła Pani dyrektor Ewa Guz życząc wszystkim dużo zdrowia jak również wytrwałości w codziennej pracy. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Michał Rola, Sekretarz Powiatu, który skierował w imieniu Starosty Lubartowskiego i własnym serdeczne życzenia do Pani Dyrektor, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Życzenia w imieniu rodziców złożyła pani Marzena Nakonieczna - przewodnicząca Rady Rodziców, a w imieniu uczniów – Rozalia Sowisz, uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Następnie młodzież z klasy III Liceum zaprezentowała okolicznościową część artystyczną, w której piosenką, wierszem i humorem podziękowała wszystkim pedagogom za ich pracę i trud włożony w nauczanie oraz wychowanie.

 

Zdjęcia w galerii.

Biegi uliczne

W sobotę 5 października odbyły się w Kocku XXV Biegi Uliczne oraz uroczystości poświęcone pamięci generała Franciszka Kleeberga. Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nich udział.


Zdjęcia w galerii

image0001.jpg

ZMARŁ PAN FRANCISZEK SABAT...

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość

o śmierci

Ś.P. Franciszka Sabata

długoletniego nauczyciela Zespołu Szkół w Kocku,

wychowawcy wielu pokoleń uczniów,

człowieka życzliwego, aktywnego, otwartego na potrzeby innych.


Rodzinie składamy wyrazy najgłębszego współczucia.


Społeczność

Zespołu Szkół w Kocku


Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w Kościele WNMP w Kocku

w środę 2 października  2019 r. o godz. 14.30

 

 

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci,
Abyś był pomocny jak komputer,
Szybki jak japoński skuter,
Sympatyczny jak maskotka
I słodziutki jak szarlotka.

Zdjęcia w galerii
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,685,720 Unikalnych wizyt