Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,887
· Najnowszy użytkownik: Monika Szpyra

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA

AKCJA NA RZECZ SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W NOWODWORZE


Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowodworze. Zorganizowaliśmy w szkole zbiórkę karmy dla psów. Z wizytą do schroniska pojechały pod opieką pani pedagog wolontariuszki : Aleksandra Demucha, Kinga Kulik, Karolina Osik i Rozalia Sowisz. Podczas wizyty w schronisku poznaliśmy przebywające tam psiaki, mieliśmy okazję porozmawiać z wolontariuszami o funkcjonowaniu schroniska i problemach, z którymi się ono boryka oraz przekazać zebrane dary.

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Schroniska. Każdy może spróbować swoich sił jako wolontariusz i wyprowadzać psy na sobotnie spacery, tym bardziej, że zbliżają się wakacje. Możecie też odwiedzić stronę internetową Schroniska www.schronisko-nowodwor.com.pl i znaleźć zdjęcia psów przeznaczonych do adopcji. Może wspólnie znajdziemy dla nich nowe domy .

 

Wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji i przynieśli karmę, serdecznie dziękujemy.

 

 

Jak nie czytam, jak czytam

Dnia 8 czerwca 2018r. o godzinie 10:00 w ramach ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam" uczniowie klas licealnych Zespołu Szkół w Kocku czytali fragmenty swoich ulubionych książek. Zachęcali w ten sposób innych do czytelnictwa.

Zdjęcia w galerii

Siatkówka plażowa dziewcząt

Nasza reprezentacja dziewcząt w siatkówce plażowej, w dniu 21.05.2018 r. zakwalifikowła się do zawodów rejonowych, które odbyły się w poniedziałek 28.05.2018 r. w Puławach. W turnieju będącym eliminacjami do zawodów wojewódzkich, nasza drużyna zajęła drugie miejsce przegrywając po dobrym meczu z gospodarzami.

Gratulujemy i życzymy naszej drużynie większych sukcesów za rok!

Naszą szkołę reprezentowały:
Mitura Weronika
Ściseł Sara
Sowisz Rozalia

Zdjęcia w galerii

IV Zjazd Absolwentów LO

Pożegnanie absolwentów LO dla Dorosłych

W dniu 29 kwietnia 2018 roku społeczność Zespołu Szkół w Kocku pożegnała uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Absolwenci usłyszeli słowa pożegnania od pani dyrektor Ewy Guz, która życzyła im sukcesów na egzaminie maturalnym i w pracy zawodowej.


Zdjęcia w galeriiPożegnanie Absolwentów

27 kwietnia 2018 roku społeczność Zespołu Szkół w Kocku pożegnała uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia. Absolwenci usłyszeli słowa pożegnania od pani Ewy Guz - Dyrektora Zespołu Szkół w Kocku, pana Krzysztofa Krupy – Kierownika Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie.
Podczas uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy II LO i ślubowanie absolwentów LO. Nie zabrakło też przemówień wygłoszonych przez młodzież. Kinga Mitura pożegnała maturzystów w imieniu młodszych roczników licealistów, a Kamila Kruczek wygłosiła słowa podziękowania i pożegnania w imieniu absolwentów.
Centralnym punktem spotkania było uroczyste rozdanie maturzystom świadectw ukończenia LO, nagród książkowych, podziękowań, dyplomów oraz listów gratulacyjnych dla rodziców.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy II LO zaprezentowali część artystyczną.

Tegorocznym maturzystom gratulujemy ukończenia LO i życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych!

Zdjęcia w galerii


Dzień Otwarty

26 kwietnia nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla uczniów trzecich klas gimnazjów, którzy wkrótce będą podejmować decyzje o miejscu dalszej nauki.

Pierwsza część spotkania z gimnazjalistami odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Ewa Guz oraz przedstawiła im informacje na temat rekrutacji. Następnie uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego  i Zasadniczej Szkoły Zawodowej krótko i zabawnie zaprezentowali ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Kocku. Zaprosili też gimnazjalistów do wspólnej zabawy: muzykalia, polszczyzna oraz zakazane słowa.

W dalszej kolejności gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy i oprowadzeni po szkole przez uczniów kl. I  LO. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali w pracowniach dla  młodzieży interesujące zajęcia: warsztaty Karaoke, lekcję pokazową  historii i geografii,  mikroskopowanie, gry i zagadki matematyczne, pokaz technologii i technik budowlanych, quiz z przedsiębiorczości oraz naukę tańca „Belgijka.

W ten sposób gimnazjaliści poznali naszą szkołę i jej ofertę edukacyjną oraz miło spędzili czas.

Zdjęcia w galerii.


Wygenerowano w sekund: 0.14
1,421,476 Unikalnych wizyt