Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Życzenia Świąteczne


XIII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ

XIII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ - kategoria muzyczna i kategoria recytacji

W dniu 27 marca 2019 roku w Zespole Szkół w Kocku nastąpiło rozstrzygnięcie XIII Powiatowego Konkursu Pamięci Agnieszki Osieckiej w kategorii muzycznej i kategorii recytacji.


Kategoria muzyczna


Szkoły gimnazjalne

I miejsce - Zuzanna Antoniuk - Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim

II miejsce - Zuzanna Guz - Szkoła Podstawowa w Poizdowie

III miejsce - Julia Trykacz - Szkoła Podstawowa w Kocku


Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce - Zuzanna Tchórz - II LO w Lubartowie

II miejsce - Anna Aftyka - II LO w Lubartowie


Kategoria  recytacji


Szkoły gimnazjalne

I miejsce - Zuzanna Guz - Szkoła Podstawowa w Poizdowie

II miejsce - Wiktoria Kopciuch - Szkoła Podstawowa w Kocku

III miejsce - Natalia Bilska - Szkoła Podstawowa w Kocku


Wyróżnienie

Nikola Wróblewska - Szkoła Podstawowa w Kocku

Aleksandra Jesionek -  Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim

Aleksandra Rozmysł - Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim

Gabriela Guz - Gimnazjum w Poizdowie


Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce - Gabriela Orłowska - II LO w Lubartowie

II miejsce - Aleksandra Demucha - LO w Kocku

III miejsce - Kinga Danił - II LO w Lubartowie


Zdjęcia w galerii
XIII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ

XIII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ – kategoria plastycznaW dniu 22 marca 2019 roku w Zespole Szkół w Kocku nastąpiło rozstrzygnięcie XIII Powiatowego Konkursu Pamięci Agnieszki Osieckiej w kategorii plastycznej.   W konkursie wzięło udział 24 uczniów szkół gimnazjalnych, podstawowych i ponadgimnazjalnych.


Gimnazjum i szkoła podstawowa:

I miejsce – Justyna Brzozowska – Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim

II miejsce – Zuzanna Guz - Zespół Szkół w Poizdowie

III miejsce – Marika Bójko Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim


Wyróżnienia:

Gabriela Guz – Zespół Szkół w Poizdowie

Dominika Woch – Szkoła Podstawowa w Firleju


Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Julia Ferenc – RCEZ w Lubartowie

II miejsce – Kornelia Kwaśna – ZS nr 2 w Lubartowie

III miejsce – Kinga Frasek – ZS nr 2 w Lubartowie


Wyróżnienia

Julia Furtak – ZS w KockuLaureatów konkursu i opiekunów serdecznie zapraszamy w dniu 27 marca 2019 roku  o godz.9.00 na uroczyste podsumowanie konkursu.


Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.


Ewa Guz – dyrektor

 

DRZWI OTWARTE

NASZA SZKOŁA - TWÓJ SUKCES !!!


19 marca nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla uczniów trzecich klas gimnazjum oraz ósmoklasistów, którzy wkrótce będą podejmować decyzje dotyczące wyboru szkoły.


Pierwsza część spotkania z gimnazjalistami odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Ewa Guz oraz przedstawiła im informacje na temat rekrutacji. Następnie uczniowie klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego krótko i zabawnie zaprezentowali ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Kocku. Zaprosili też gimnazjalistów do wspólnej zabawy w ,, Kalambury”, ,,Jaka to melodia?”, ,,Urodziny”,    ,, Polszczyzna”, Zakazane słowa” oraz quizu medycznego.

Następnie, w towarzystwie naszych uczniów, zaproszona młodzież zwiedziła szkołę, zapoznała się z jej nowoczesnym wyposażeniem, bogatą ofertą edukacyjną, działalnością pozalekcyjną oraz możliwością rozwoju swoich zainteresowań, pasji i talentów. Uczestniczyła w krótkich prezentacjach przedmiotowych z geografii, historii, ćwiczeniach z wykorzystaniem mikroskopów w pracowni biologicznej, grach i zagadkach matematycznych oraz pokazach technologii i technik budowlanych.


Miła i radosna atmosfera, która towarzyszyła w szkole podczas Dni Otwartych, ciepłe przyjęcie  przez starszych kolegów i koleżanki pozwoliło odczuć przyjazny klimat panujący tu na co dzień. Młodzież, która zechciała odwiedzić nasza szkołę mogła przekonać się, że blisko miejsca zamieszkania mają dobrą, nowoczesną i otwartą na świat szkołę, z długoletnimi tradycjami, w której można zdobyć solidną wiedzę, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a jej absolwenci studiują na dobrych uczelniach w Polsce, zdobywają wymarzony zawód i są dumni, że byli uczniami tej szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację Dni Otwartych.


Zdjęcia w galerii:

Gimnazjum

Szkoła Podstawowa


 

DZIEŃ OTWARTY

Wszystkich uczniów kończących szkołę podstawową oraz gimnazjum serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty. Odbędzie się on we wtorek 19 marca 2019r. w Zespole Szkół w Kocku. Imprezę dla uczniów klas trzecich gimnazjum zaczynamy o godznie 9:00, natomiast uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej będą się z nami bawić od godziny 10:45.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

DORADZTWOZAWODOWE

ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ - SZKOŁA, ZAWÓD, PRACA


W ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego uczniowie klasy III LO i III ZSZ uczestniczyli w spotkaniu z panią Marzeną Wójtowicz - kierownikiem Oddziału w Kocku Powiatowego Urzędu Pracy w Lubartowie. Celem spotkania było  zapoznanie uczniów z metodami aktywnego poszukiwania pracy, możliwością zatrudnienia na lokalnym rynku, ofertami pracy oraz instytucjami wspierającymi osoby poszukujące pracy. Uczniowie szczególnie interesowali się zasadami odbywania stażów finansowanych przez urzędy pracy oraz możliwościami zatrudnienia na lokalnym rynku. Istotne znaczenie dla uczestników spotkania miała również informacja o zasadach udziału w bezpłatnych szkoleniach uzupełniających posiadane kwalifikacje lub umożliwiających nabywanie nowych kwalifikacji osobom bezrobotnym. Mamy nadzieję, że nasza młodzież właściwie pokieruje swoją karierą zawodową i odnajdzie się na rynku pracy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA NIELETNICH

OPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA NIELETNICH W ŚWIETLE OBOWIAZUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWA


W dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole zajęcia profilaktyczne, w ramach których przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie – aspirant sztabowy Grzegorz Mazuś spotkał się z uczniami klasy pierwszej branżowej szkoły I stopnia. Podczas spotkania funkcjonariusz poruszył wiele ważnych tematów dotyczących odpowiedzialności prawnej nieletnich, najczęściej popełnianych przez młodych ludzi czynów karalnych tj. kradzieże, bójki, chuligańskie zachowania, wagary, palenie papierosów, picie alkoholu, zażywanie narkotyków oraz cyberprzemoc. Młodzież dowiedziała się o konsekwencjach prawnych tych negatywnych zachowań, przybliżone zostały też środki wychowawcze stosowane przez Sąd Rodzinny i Nieletnich. Policjant wyjaśnił uczniom pojęcie czynu karalnego, demoralizacji i jej przejawów oraz kiedy za swoje czyny odpowiada się jako nieletni, a kiedy już jako dorosły. Przeprowadzona pogadanka była doskonałą okazją aby uświadomić młodym ludziom, jak nie wpaść w konflikt z prawem.

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,554,185 Unikalnych wizyt