Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

NARODOWE CZYTANIE

NARODOWE CZYTANIE ,,BALLADYNY”  JULIUSZA SŁOWACKIEGO

 

5 września 2020 roku w całej Polsce, a także w Kocku, odbyło się Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy drugiej LO - Kinga Majerek oraz Damian Rodak. Wybrali akt II z "Balladyny". Jak zwykle towarzyszyła nam piękna, wrześniowa pogoda. A wszystko to odbyło się na Placu Anny Jabłonowskiej w Kocku.

 

Zdjęcia w galerii

 

 

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W SZKOLE

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW


Organizacja zajęć w szkole w roku szkolnym 2020/2021.

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020r.:
- godz. 8:40 Msza Św. w kościele
- godz. 10:00 uroczystości w szkole

Do szkoły mogą przyjść tylko osoby zdrowe, bez objawów chorobowych. Każdy jest zobowiązany do zakrycia nosa i ust oraz zdezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w formie spotkań uczniów z wychowawcami w klasach zgodnie z przydziałem:

* klasa 1a - p. Agnieszka Koza - sala 27
* klasa 2a - p. Monika Szpyra - sala 26
* klasa 2Ag - p. Zofia Kośmider - sala 12

* klasa 1bs - p. Jacek Pożarowszczyk - sala 9
* klasa 2bs - p. Magdalena Kondrat - sala 30
* klasa 2BSg - p. Mariusz Borzęcki - sala 28
* klasa 3BS - p. Krystyna Świderska - sala 15

Uczniowie klas pierwszych spotkają się z wychowawcami na holu  przy wejściu do szkoły.

Do zobaczenia we wtorek!Rekrutacja

REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ W KOCKU


W Zespole Szkół w Kocku trwa rekrutacja uzupełniająca. Mamy jeszcze wolne miejsca w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole I stopnia .

 

Zapraszamy do naszych szkół.

Zapraszamy do naszych szkół!

Ósmoklasisto obejrzyj jak wygląda nasza szkoła:

Zakońzenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Państwo!

Grono Pedagogiczne i Rodzice

Zespołu Szkół w Kocku


Kolejny rok szkolny dobiega końca. Rok nietypowy, pełen wyzwań dla całej społeczności szkolnej. Przed nami wakacje.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za roczną naukę, pracę i współpracę. Gratuluję osiągniętych sukcesów. Zachęcam do dalszej aktywności na rzecz naszej szkoły.

 

Wszystkim życzę zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji, pełnych słońca i beztroski, udanego wypoczynku pełnego wrażeń i dobrych wspomnień.

 

Z wakacyjnym pozdrowieniem

Ewa Guz

Dyrektor Zespołu Szkół w Kocku

 

List Starosty Lubartowskiego

List Wojewody Lubelskiego

List Lubelskiego Kuratora Oświaty

List Ministra Edukacji Narodowej

 

Zdjęcia w galerii wykonał Michał Trojak

 


Przemówienie Samorządu Uczniowskiego

Szanowna Pani Dyrektor !

Drodzy Nauczyciele ! Koleżanki i koledzy!

Zakończyliśmy kolejny rok nauki, tak trudny dla nas wszystkich, zdobyliśmy nową wiedzę i doświadczenia. W znacznym stopniu pomogli nam w tym nasi nauczyciele. To właśnie Wam, drodzy Profesorowie, chcemy teraz złożyć podziękowania. Dziękujemy za to, że przekazaliście nam nie tylko wiedzę, ale także staraliście się nam wpoić zasady moralne. Choć często nie chcieliśmy zaakceptować Waszego zdania, to rozumiemy słuszność Waszych rad i decyzji . Jesteśmy wdzięczni za Wasz wysiłek i trud włożony w pracę z nami w minionym roku szkolnym. Przepraszamy też za wszystkie przykre chwile, które były naszym udziałem.

Jutro rozpoczynają się wakacje. Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, naszym koleżankom i kolegom, rodzicom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze na wakacyjne miesiące. Bądźmy odpowiedzialni w te wakacyjne dni, tak różne od tych z lat poprzednich. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się już w szkole z nauczycielami, koleżankami i kolegami.

Chcielibyśmy tez kilka słów powiedzieć naszej koleżance i naszym kolegom – absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia. W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż niemal równocześnie z ukończeniem branżowej szkoły wkraczacie w dorosłe życie...

Każdy z Was rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w trakcie pobytu w szkole pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim poprzez odpowiednie wykształcenie, zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. To w szkole i podczas zajęć praktycznych doskonaliliście swoje umiejętności zawodowe. Dzisiaj kończycie trzyletni pobyt w szkole.

Wielu z Was pewnie się zastanawia, jak to będzie, gdy każdy pójdzie swoją drogą, jak się ułoży wasze życie i czy te lata będziecie wspominali tylko jako mało znaczący etap w swoim życiu, czy raczej jako jeden z piękniejszych okresów, w którym spełniły się wasze marzenia.

Życzymy Wam, aby Wasza dalsza droga życiowa ułożyła się jak najlepiej, aby wszyscy dostali dobrą pracę lub podjęli dalszą naukę. Pamiętajcie o szkolnych murach i o wszystkich dobrych chwilach jakie tu spędziliście...

Szkolna Rada Samorządu Uczniowskiego

Wygenerowano w sekund: 0.05
1,909,281 Unikalnych wizyt