Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,887
· Najnowszy użytkownik: Monika Szpyra

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

STUDNIÓWKA 2016

Poloneza czas zacząć...
Studniówka 2016

30 stycznia 2016 r. w Dworku Olimp w Kocku odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów – uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Ewa Guz, która powitała wszystkich uczestników Studniówki, życzyła maturzystom wytrwałości w drodze do egzaminów maturalnych oraz wyjątkowych, niezapomnianych wrażeń podczas Balu Studniówkowego.

Jednym z zaproszonych gości był pan Wojciech Serwatko – Skarbnik Powiatu Lubartowskiego, który w imieniu Starosty Lubartowskiego przekazał życzenia tegorocznym maturzystom.

Natomiast przedstawiciele klasy III LO – Dominika Kaczorek i Arkadiusz Ciszewski – złożyli podziękowania Pani Dyrektor, nauczycielom i rodzicom oraz życzyli wszystkim udanej zabawy w miłej atmosferze.

Część oficjalną zakończył uroczysty polonez zatańczony przez maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi.

 

X POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ

Sekretariat

Zespół Szkół w Kocku
zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych do udziału
w X Powiatowym Konkursie Pamięci Agnieszki Osieckiej,
który odbędzie się w dniach 04-05 kwietnia 2016 roku.


,, NASZE BETLEJEM"

W niedzielę 24 stycznia 2016 roku w hali widowiskowo – sportowej w Kocku maturzyści oraz uczniowie klasy pierwszej i drugiej Liceum Ogólnokształcącego w Kocku wzięli udział w widowisku poetycko – muzycznym pt. „NASZE BETLEJEM” wystawionym przez Zespół Artystyczny „NADZIEJA” oraz grupy aktorskie i taneczne z kockich szkół pod kierunkiem Pana Józefa Obroślaka - wicedyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Lublinie. Widowisko opowiadało historię narodzenia dzieciątka Jezus połączoną z elementami historii i tradycji narodowych.

Serdecznie dziękujemy Panu Józefowi Obroślakowi za umożliwienie naszej młodzieży zaprezentowania swoich umiejetności i talentów, a wszystkim artystom gratulujemy udziału w pięknym i wzruszającym widowisku.

Informacja dla słuchaczy I LO dla Dorosłych

SekretariatPierwszy zjazd słuchaczy I LO D sem. IV i VI odbędzie się 6 i 7 lutego 2016r.

Jasełka

We wtorek 22 grudnia obchodziliśmy szkolną Wigilię. Z tej okazji młodzież z klasy I, II i III LO oraz II ZSZ pod kierunkiem ks. Grzegorza przygotowała inscenizację słowno-muzyczną, której głównym przesłaniem była myśl „Boże Narodzenie – czas ferii czy narodzin Zbawiciela?”. Część klas przygotowała też Wigilie klasowe, podczas których uczniowie dzielili się opłatkiem, składali sobie  świąteczne życzenia. Spotkania odbywały się przy dźwiękach kolęd, a na stole królowały tradycyjne, wigilijne potrawy.


Zdjęcia w galerii

Życzenia Świąteczne

 

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy rok.

W tych wyjątkowych dniach składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,  a Nowy Rok 2016 niesie ze sobą szczęście i pomyślność.


WESOŁYCH ŚWIĄT !!!


Odpowiedzialność prawna nieletnich oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Pedagog szkolny
Dnia 21 grudnia 2015 roku  odbyły się w naszej szkole zajęcia profilaktyczne, w ramach których przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie spotkali się z młodzieżą klas liceum ogólnokształcącego i zasadniczej szkoły zawodowej. W klasach pierwszych aspirant sztabowy Grzegorz Mazuś rozmawiał z młodzieżą na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich, najczęściej popełnianych przez młodych ludzi czynów karalnych tj. kradzieże, bójki, chuligańskie zachowania, wagary, palenie papierosów, picie alkoholu, zażywanie narkotyków oraz cyberprzemoc. Młodzież dowiedziała się o konsekwencjach prawnych tych negatywnych zachowań, przybliżone zostały też środki wychowawcze stosowane przez Sąd Rodzinny i Nieletnich. W czasie spotkania uczniowie obejrzeli film ,,Więzienie - stracony czas". Policjant wyjaśnił uczniom pojęcie czynu karalnego, demoralizacji i jej przejawów oraz kiedy za swoje czyny odpowiada sie jako nieletni, a kiedy już jako dorosły. Natomiast w klasach II LO , II ZSZ, III ZSZ komisarz Marek Bocian rozmawiał z młodzieżą na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania uczniowie obejrzeli film ,,Śmierć czai się na drodze" oraz poruszony został temat konsekwencji płynących z nieodpowiedzialnego zachowania się młodych ludzi na drogach publicznych.
Przeprowadzone pogadanki były doskonałą okazją aby uświadomić młodym ludziom, jak nie wpaść w konflikt z prawem oraz być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego.
Wygenerowano w sekund: 0.10
1,097,571 Unikalnych wizyt