Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,888
· Najnowszy użytkownik: zuber

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

STYPENDIUM STAROSTY POWIATU LUBARTOWSKIEG

Pedagog szkolny
STYPENDYŚCI STAROSTY LUBARTOWSKIEGO
Uczniowie naszej szkoły: Sylwia Kowalik z kl. III LO i Arkadiusz Ciszewski z kl.II LO otrzymali Stypendia Starosty Lubartowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki w II semestrze roku szkolnego 2013/2014.Warunkiem uzyskania tej nagrody było osiągnięcie średniej ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowego zachowania. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się podczas Dożynek Powiatowych na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie w dniu 7 września 2014 roku. Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

 

 

II REGIONALNA OLIMPIADA O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Pedagog szkolny

II REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w II Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Olimpiada adresowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Głównym celem olimpiady jest poszerzenie wiedzy i wzrost świadomości w zakresie zdrowia psychicznego.

Olimpiada składa się z trzech etapów. Etap szkolny odbędzie się w dniu  30 września, etap powiatowy - 10 października. Finał regionalny odbędzie się 24 października w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Parczewie.

Szczegółowych informacji udzielają pani Zofia Kośmider i Katarzyna Wierzchń-Krysińska.

SALON MATURZYSTÓW

Pedagog szkolny

LUBELSKI SALON MATURZYSTÓW -PERSPEKTYWY 2014
Dnia 8 września 2014 roku uczniowie z klasy III LO uczestniczyli w Lubelskim Salonie Maturzystów. Podczas spotkania z dyrektorem OKE w Krakowie panem Lechem Gawryłow na temat: ,,Co o egzaminie maturalnym każdy wiedzieć powinien" młodzież mogła dowiedzieć się wszystkiego na temat MATURY 2015. Uczniowie chętnie korzystali ze spotkań z ekspertami z OKE, którzy udzielali informacji na temat egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów. Nowa forma egzaminu maturalnego wywołała duże zainteresowanie poszczególnymi spotkaniami. Z pewnością młodzież pogłębiła swoja wiedzę na temat czekajacej ją matury i z większą świadomością przystapi do przygotowywania się do czekających ją egzaminów.
Uczestnicy Salonu Maturzystów mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, porozmawiać z ich przedstawicielami, otrzymać bezpłatne informatory. Mamy nadzieję, że po dzisiejszym spotkaniu młodzież łatwiej podejmie decyzję odnośnie wyboru dalszego kierunku kształcenia i zawodu.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

W dniu 1 września w Zespole Szkół w Kocku, odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Pani Ewa Guz, dyrektor Zespołu Szkół w Kocku, powitała uczniów życząc im samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Pan Krzysztof Krupa, kierownik wydziału oświaty, kultury i sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie, dołączył się do powyższych życzeń i odczytał list od pana Starosty Fryderyka Puły. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas na spotkania organizacyjne.

Zdjęcia w galerii

 

Pierwszy zjazd dla dorosłych

I zjazd w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych
odbędzie się w dniach 20 i 21 września 2014r..
Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00.

Konkurs Historyczny

Zespół Szkół w Kocku pod patronatem Starosty Lubartowskiego organizuje Powiatowy Konkurs Historyczny  "1939 - Bóg.Honor.Ojczyzna" dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
z terenu powiatu lubartowskiego. Uczniowie mogą wziąć udział w dwóch kategoriach konkursowych: plastycznej oraz wiedzy. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres Zespołu Szkół w Kocku do 15 września.
Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest nadesłanie zgłoszenia.
Więcej informacji znajduje się w zamieszczonych poniżej regulaminach, dodatkowo udziela ich koordynator konkursu:
Jacek Pożarowszczyk
tel: 504 517 986, jacynka2007@wp.pl

Kwestionariusz zgłoszenia

Regulamin Konkursu Plastycznego

Regulamin Konkursu Wiedzy

Wyprawka Szkolna

Uczniowie klasy III liceum ogólnokształcącego oraz klasy III zasadniczej szkoły zawodowej mogą skorzystać z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych w roku szkolnym 2014/2015 w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna”. Dochód na osobę w rodzinie nie może być wyższy niż 539 zł netto.

Wnioski można składać do 5 września 2014 roku (piątek) do pedagoga szkolnego.

Wniosek do pobrania

Wniosek do pobrania 2

Wygenerowano w sekund: 0.17
878,372 Unikalnych wizyt