Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

INTEGRACJA

TWORZYMY GRUPĘ !


W piątek 13 września 2019 roku uczniowie klas pierwszych liceum ogólnokształcącego uczestniczyli w zajęciach integracyjnych zorganizowanych we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubartowie. Spotkania te wpisały się już w tradycję naszej szkoły, która dba o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo uczniów w pierwszych dniach pobytu w nowej szkole. Podczas zajęć odbywały się ćwiczenia w grupach, zabawy i gry na forum całej klasy, których celem było budowanie atmosfery współpracy w zespole, stworzenie klimatu wzajemnego zaufania, akceptacji i wsparcia. Wspólnie spędzony czas podczas zajęć na pewno wpłynie na przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie uczniów w klasie.


STYPENDIUM STAROSTY LUBARTOWSKIEGO

STYPENDYSTKI STAROSTY LUBARTOWSKIEGO


Dnia 11 września 2019 roku odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lubartowie spotkanie ze stypendystami, ich rodzicami oraz nauczycielami. Uroczystego wręczenia stypendiów na Sali Rycerskiej dokonali Starosta Lubartowski Ewa Zybała oraz Członek Zarządu Powiatu Radosław Guz. Uczennice naszej szkoły: Aleksandra Demucha , Weronika Mitura, Dominika Nakonieczna otrzymały Stypendium Starosty Lubartowskiego za wysokie osiągnięcia w dziedzinie nauki w II semestrze roku szkolnego 2018/2019. Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie średniej ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowego zachowania.

Serdecznie gratulujemy naszym stypendystkom i życzymy dalszych sukcesów !


NARODOWE CZYTANIE

NARODOWE CZYTANIE POLSKICH NOWEL


7 września 2019 roku  w całej Polsce, a także w Kocku na Placu Anny Jabłonowskiej, odbyło się Narodowe Czytanie, tym razem pod hasłem „Nowele polskie’’. We wspólnym  przedsięwzięciu uczestniczyli przedstawiciele różnych podmiotów z terenu naszej Gminy. Liceum Ogólnokształcące w Kocku reprezentowali: ks. Jakub Charczuk oraz uczennica klasy III LO Weronika Mitura, którzy przeczytali wybrane fragmenty z noweli Stefana Żeromskiego „Rozdziobią nas kruki ,wrony …” Towarzyszyła wszystkim piękna letnio-jesienna pogoda.

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

 

Tradycyjnie jak co roku w pierwszych dniach września odbył się w naszej szkole Kiermasz Używanych Podręczników.  Można było przynieść swoje podręczniki i odsprzedać koleżankom/kolegom z młodszej klasy. Uczniowie skorzystali  z możliwości zakupu książek w atrakcyjnych cenach. Kiermasz został zorganizowany przez Bibliotekę szkolną, z którą można się jeszcze kontaktować w sprawie kupna i sprzedaży książek.

 

Rozpoczęcie roku szkolnegoW dniu 2 września w Zespole Szkół w Kocku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Pani Ewa Guz, dyrektor Zespołu Szkół w Kocku, powitała wszystkich uczniów, a zwłaszcza nowych uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1, życząc im samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. W uroczystości uczestniczył Pan Radosław Guz - Członek Zarządu Powiatu w Lubartowie, który dołączył się do życzeń Pani Dyrektor i odczytał list od Pani Starosty Ewy Zybały. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas na spotkania organizacyjne.


Zdjęcia w galerii


REKRUTACJA

REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ W KOCKU


W Zespole Szkół w Kocku trwa rekrutacja uzupełniająca. Mamy jeszcze wolne miejsca w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole I stopnia po szkole podstawowej i po gimnazjum.

 

Zapraszamy do naszych szkół.

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klasy drugiej LO oraz klas BS, podczas którego absolwenci klasy III ZSZ otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Gratulacje oraz życzenia udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji złożyła pani dyrektor Ewa Guz. List do uczniów, nauczycieli i rodziców wystosowała również Starosta Lubartowski pani Ewa Zybała.  List ten odczytał obecny na uroczystości Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu pan Andrzej Sekuła.


Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa w z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.


Gratulujemy wszystkim uzyskania promocji i życzymy bezpiecznych i kolorowych wakacji.Zdjęcia w galerii

 

Wygenerowano w sekund: 0.08
1,641,801 Unikalnych wizyt