Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,888
· Najnowszy użytkownik: zuber

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Sekretariat

Rozpoczęcie roku szkolnego dnia 1 września 2015r.:

Msza Św. o godz. 8.30

Uroczystości w szkole o godz. 9.45

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnego

W dniu 26 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas pierwszych i drugich LO oraz ZSZ.

Życzenia udanych i bezpiecznych wakacji wszystkim uczniom i pracownikom złożył w imieniu Starosty Lubartowskiego i własnym Pan Krzysztof Krupa - Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.

W imieniu uczniów podziękował nauczycielom za pracę i życzył wszystkim wspaniałych wakacji Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Przemysław Bilski.


Gratulujemy wszystkim promocji i życzymy bezpiecznych i kolorowych wakacji

Zdjęcia w galerii

,,ARS, czyli jak dbać o miłosć "

Pedagog szkolny
,,ARS, CZYLI JAK DBAĆ O MIŁOŚĆ ? "

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej ,, Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu" realizowaną w ramach Profilaktycznego programu zapobiegania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Zorganizowana została akcja informacyjno-plakatowa oraz przeprowadzone zostały zajęcia w ramach programu edukacyjnego ,, ARS, czyli jak dbać o miłość". Głównym celem programu jest wyposażenie młodych ludzi w wiedzę i umiejetności zmniejszające ryzyko utraty zdrowia i życia ich samych oraz w przyszłości ich potomków spowodowane używaniem substaancji psychoaktywnych.

Dzień zdrowia i sportu

W dniu 27.05.2015 r. odbył się w naszej szkole „Dzień zdrowia i sportu”, to kolejna akcja prozdrowotna, zorganizowana we współpracy z Oddziałem Oświaty Zdrowotnej
i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubartowie.

W ramach projektu edukacyjnego „Dbaj o swoje serce”, uczniowie klasy II LO przygotowali prezentacje i poczęstunek w postaci sałatek dla uczniów naszej szkoły. Prezentacje dotyczyły: chorób układu krążenia, cukrzycy, diety i zdrowego odżywiania.

W ramach rywalizacji sportowej zaplanowany został mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami LO i ZSZ, jednak z powodu złej pogody został odwołany i zamieniony na mecz piłki siatkowej.

Impreza rozpoczęła się od prelekcji na temat zdrowego odżywiania i stylu życia, którą przeprowadziłap. Mirosława Orlik z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubartowie.Następnie uczniowie mieli okazję zapoznać się z prezentacjami przygotowanymi przez uczniów klasy drugiej LO i spróbować przygotowanych przez nich sałatek. Dodatkowo można było zmierzyć sobie ciśnienie krwi oraz poddać badaniu SMOKERLIZEREM , aby sprawdzić poziom zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu i otrzymać materiały edukacyjne pomocne w rzuceniu palenia.

Rozegrany mecz po zaciętej walce zakończył się zwycięstwem reprezentacji liceum wspomaganych przez uczniów pierwszej klasy zasadniczej szkoły zawodowej 2:0 ( 27-25, 25-21).

Mamy nadzieje, że przygotowana impreza skłoni część młodzieży do refleksji i podjęcia decyzji o zmianie upodobań żywieniowych oraz trybu życia.

Zdjęcia w galerii

Obchody 3 maja

Społeczność naszej szkoły aktywnie włączyła się w upamiętnienie uchwalenia Konstytucji 3 maja. Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej mszy Św. w intencji Ojczyzny w Kościele parafialnym w Kocku. W ramach koncertu patriotycznego zespołu „Nadzieja”, uczniowie klasy II i III liceum na kockim rynku ubrani w stroje z epoki XVIII w. dla szeroko zgromadzonych mieszkańców Kocka przepięknie zatańczyli poloneza.


Zdjęcia w galerii

Dzień Otwarty

W dniu 30.04 2015r. w Zespole Szkół w Kocku  zorganizowano Dzień Otwarty Szkoły. Przybyli do nas gimnazjaliści z Kocka, Poizdowa, Serokomli i innych okolicznych szkół wraz z wychowawcami. Dzień otwarty został rozpoczęty przez panią dyrektor Ewę Guz, która przedstawiła ofertę naszej szkoły. Ponadto uczniowie klas pierwszych zaprezentowali skecze na temat profili naszej szkoły, pokazy pierwszej pomocy, oraz krótkie scenki satyryczne reklamujące bogatą ofertę zawodów. Dla każdego ucznia przygotowaliśmy niespodzianki w postaci poczęstunku, oferty szkoły, kalendarzyków i gazetki pt."Licealista". Po spotkaniu w sali gimnastycznej wszyscy ochoczo ruszyli do zwiedzania szkoły. Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości na indywidualność drugiego człowieka. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniły oczekiwania przybyłej młodzieży i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Zdjęcia w galerii

Konkurs z matematyki

Znalezione obrazy dla zapytania matematykaW dniu 28 kwietnia 2015 roku dwie uczennice klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego - Patrycja Nakonieczna i Izabela Wojtaszek -  wzięły udział w finale konkursu "Polubić Matematykę" organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Uczestnicy konkursu rozwiązywali 5 zadań dotyczących zastosowania matematyki w praktyce. Dziewczynom rozwiązanie tych zadań nie sprawiło większych trudności.
Patrycja Nakonieczna zajęła w tym konkursie III miejsce.

GRATULUJEMY!!!
Wygenerowano w sekund: 0.15
1,033,804 Unikalnych wizyt