Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,887
· Najnowszy użytkownik: Monika Szpyra

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

CYBERNAUCI

 

Nasza szkoła jako jedna z wielu placówek w Polsce wzięła udział w kompleksowym projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci ,, Cybernauci, bądź bezpieczny w sieci !".


Głównym działaniem w projekcie była realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami naszej placówki. Dzięki warsztatom prowadzonym przez trenera projektu zarówno młodzież, a także ich rodzice, opiekunowie i nauczyciele mogli uzyskać wiedzę na temat podniesienia poziomu bezpieczeństwa korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia.

SPOTKANIA Z RODZICAMI

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Dyrektor szkoły, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na konsultacje indywidualne, które odbędą się  17 maja 2017 roku ( środa) w godzinach od 14-16.

PLAN ZAJĘĆ

OGŁOSZENIE

Informuję, iż zmiana planu zajęć  nastapi od 15 maja 2017 roku. Do tego czasu uczymy się według dotychczasowego planu.

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Pożegnanie Absolwentów LO dla Dorosłych

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW I LO DLA DOROSŁYCH

29 kwietnia 2017 roku odbyła sie uroczystość pożegnania absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Słowa pożegnania do absolwentów szkoły skierowała pani dyrektor Ewa Guz, a świadectwa ukończenia szkoły wręczyła opiekunka semestru pani Krystyna Świderska.Wszystkim absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły, życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych oraz
w życiu osobistym i pracy zawodowej.Zdjęcia w galerii

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

28 kwietnia 2017 roku społeczność Zespołu Szkół w Kocku pożegnała uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia. Absolwenci usłyszeli słowa pożegnania od pani Ewy Guz - Dyrektora Zespołu Szkół w Kocku, pana Krzysztofa Krupy – Kierownika Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie oraz od pana Tomasza Futery - Burmistrza Kocka.

Podczas uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy II LO i ślubowanie absolwentów LO. Nie zabrakło też przemówień wygłoszonych przez młodzież. Olga Nicpoń pożegnała maturzystów w imieniu młodszych roczników licealistów, a Kamila Jabłońska wygłosiła słowa podziękowania i pożegnania w imieniu absolwentów.
Centralnym punktem spotkania było uroczyste rozdanie maturzystom świadectw ukończenia LO, nagród książkowych, podziękowań, dyplomów oraz listów gratulacyjnych dla rodziców.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klas młodszych zaprezentowali część artystyczną.

Tegorocznym maturzystom gratulujemy ukończenia LO i życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych!
Zdjęcia w galerii

DZIEŃ OTWARTY

DOŁĄCZ DO NAS !!!

26 kwietnia nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla uczniów trzecich klas gimnazjów, którzy wkrótce będą podejmować decyzje o miejscu dalszej nauki.
Pierwsza część spotkania z gimnazjalistami odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Ewa Guz oraz przedstawiła im informacje na temat rekrutacji. Następnie uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego  i Zasadniczej Szkoły Zawodowej krótko i zabawnie zaprezentowali ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Kocku. Zaprosili też gimnazjalistów do zabawy w kalambury dotyczące zawodów, jakie można zdobyć w ramach nauki w Branżowej Szkole 1 Stopnia. Na zakończenie tej części spotkania młodzież gimnazjalna obejrzała pokaz bandażowania przygotowany przez pana Kazimierza Prandla.
W dalszej kolejności gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy i oprowadzeni po szkole przez uczniów kl. I  LO. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali w pracowniach dla  młodzieży interesujące zajęcia: warsztaty Karaoke, lekcję pokazową  historii,  mikroskopowanie, gry i zagadki matematyczne, pokaz technologii i technik budowlanych, gry i zabawy z językiem angielskim oraz naukę tańca „Belgijka.
W ten sposób gimnazjaliści poznali naszą szkołę i jej ofertę edukacyjną oraz miło spędzili czas.


Zdjęcia w galerii


KONKURS BIBLIJNY

XXI KONKURS BIBLIJNY

25 kwietnia 2017 r. w Centrum Duszpastersko - Charytatywnym w Siedlcach odbył się   diecezjalny etap XXI Konkursu Biblijnego organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana". Zespół Szkół w Kocku reprezentowały uczennice z klasy I i II LO: Dominika Nakonieczna, Joanna Goral, Joanna Guz, które uzyskały najlepsze wyniki w etapie szkolnym konkursu.  Zmagania uczniów przebiegały w całym kraju według ściśle określonych ram.  Składały się z dwóch części: pisemnej i ustnej. W pierwszej młodzież przystąpiła do rozwiązania testu składającego się z pytań wyboru i tzw. otwartych, w których musiała odnieść się krótko do danej problematyki z zakresu Księgi Daniela i Apokalipsy św. Jana. Tekstem źródłowym konkursu jest Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu – najnowszy przekład z języków oryginalnych z komentarzem (Edycja Świętego Pawła, 2011). Uczennicom gratulujemy uzyskanych wyników.

Zdjęcia w galerii
Wygenerowano w sekund: 0.10
1,280,880 Unikalnych wizyt