Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

REKRUTACJA

REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ W KOCKU


W Zespole Szkół w Kocku trwa rekrutacja uzupełniająca. Mamy jeszcze wolne miejsca w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole I stopnia po szkole podstawowej i po gimnazjum.

 

Zapraszamy do naszych szkół.

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klasy drugiej LO oraz klas BS, podczas którego absolwenci klasy III ZSZ otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Gratulacje oraz życzenia udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji złożyła pani dyrektor Ewa Guz. List do uczniów, nauczycieli i rodziców wystosowała również Starosta Lubartowski pani Ewa Zybała.  List ten odczytał obecny na uroczystości Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu pan Andrzej Sekuła.


Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa w z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.


Gratulujemy wszystkim uzyskania promocji i życzymy bezpiecznych i kolorowych wakacji.Zdjęcia w galerii

 

Rekrutacja


Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę 19 czerwca 2019r. O godzinie 8:30 będzie Msza Św., natomiast uroczystości w szkole rozpoczną się o godzinie 9:30.


Konkurs matematyczny

W dniu 6 czerwca 2019r. odbył się etap finałowy konkursu "Polubić matematykę", w którym wzięły udział uczennice  Aleksandra Demucha i Weronika Mitura. Była to ósma edycja konkursu organizowanego przez RCEZ w Lubartowie. W pierwszym szkolnym etapie uczestniczyło 6 uczniów klasy II LO.

Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników!Sukces w siatkówce

Sukces naszej drużyny w siatkówce plażowej dziewcząt!


W piątek 31 maja w Puławach rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasza reprezentacja po bardzo dobrych meczach wygrała z drużynami z Dęblina i Puław zajmując pierwsze miejsce i awansowała do finałów wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie.


Gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywek!


Zdjęcia w galerii


PROFILAKTYKA ANTYNIKOTYNOWA

31 MAJA - ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU


Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Tytoniu. Dym tytoniowy ma negatywny wpływ na cały organizm człowieka, tym razem jednak kampania ma na celu zwrócenie uwagi, że to najczęstsza przyczyna przewlekłych chorób płuc oraz układu oddechowego. Hasło tegorocznej akcji to:


,,TYTOŃ A ZDROWE PŁUCA”


Święto obchodzone jest od 1987 roku. Światowa Organizacja Zdrowia stara się uświadamiać i ostrzegać przed zgubnymi skutkami palenia tytoniu – głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki. Na całym świecie po papierosy sięga regularnie ponad miliard osób, z czego ok. 200 mln to kobiety. Jeśli nie podjęte zostaną pilne działania zapobiegawcze, do roku 2030 tytoń może doprowadzić do zgonu ponad osiem milionów ludzi, z czego 2,5 miliona stanowić będą kobiety – ostrzega WHO.


Wzorem lat ubiegłych zorganizowana została w naszej szkole akcja informacyjno-plakatowa, podczas której rozdawane były ulotki edukacyjne. Było to jedno z działań realizowanych w ramach profilaktyki antynikotynowej.

Wygenerowano w sekund: 0.07
1,627,255 Unikalnych wizyt