Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,888
· Najnowszy użytkownik: zuber

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

Dzień Otwarty

W dniu 30.04 2015r. w Zespole Szkół w Kocku  zorganizowano Dzień Otwarty Szkoły. Przybyli do nas gimnazjaliści z Kocka, Poizdowa, Serokomli i innych okolicznych szkół wraz z wychowawcami. Dzień otwarty został rozpoczęty przez panią dyrektor Ewę Guz, która przedstawiła ofertę naszej szkoły. Ponadto uczniowie klas pierwszych zaprezentowali skecze na temat profili naszej szkoły, pokazy pierwszej pomocy, oraz krótkie scenki satyryczne reklamujące bogatą ofertę zawodów. Dla każdego ucznia przygotowaliśmy niespodzianki w postaci poczęstunku, oferty szkoły, kalendarzyków i gazetki pt."Licealista". Po spotkaniu w sali gimnastycznej wszyscy ochoczo ruszyli do zwiedzania szkoły. Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości na indywidualność drugiego człowieka. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniły oczekiwania przybyłej młodzieży i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Zdjęcia w galerii

Konkurs z matematyki

Znalezione obrazy dla zapytania matematykaW dniu 28 kwietnia 2015 roku dwie uczennice klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego - Patrycja Nakonieczna i Izabela Wojtaszek -  wzięły udział w finale konkursu "Polubić Matematykę" organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Uczestnicy konkursu rozwiązywali 5 zadań dotyczących zastosowania matematyki w praktyce. Dziewczynom rozwiązanie tych zadań nie sprawiło większych trudności.
Patrycja Nakonieczna zajęła w tym konkursie III miejsce.

GRATULUJEMY!!!

Pożegnanie Absolwentów

Dnia 24 kwietnia społeczność Zespołu Szkół w Kocku pożegnała uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia oraz I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Absolwenci usłyszeli słowa pożegnania i życzenia od dyrektora Zespołu Szkół w Kocku pani Ewy Guz, kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie pana Krzysztofa Krupy oraz burmistrza Kocka pana Tomasza Futery.

Uczniowie wyróżniający się w różnych dziedzinach szkolnego życia, laureaci konkursów, sportowcy oraz wolontariusze otrzymali od pani dyrektor Ewy Guz i pana kierownika Krzysztofa Krupy pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Uczniowie klasy II Liceum pożegnali starszych kolegów "piosenką i wierszem" oraz życzeniami sukcesów na maturze.

Teraz już tylko matura. Życzymy naszym maturzystom przysłowiowego „połamania piór”.

Zdjęcia w Galerii.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

W dniu 10 kwietnia 2015 r. w Bursie Szkolnej odbył się etap rejonowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy, organizowany przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Lubartowie. Nasi uczniowie z klasy II LO po raz pierwszy wzięli udział w zawodach z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK. W mistrzostwach rywalizowały pięcioosobowe drużyny ratownicze ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Każda drużyna pisała test i wykazywała się umiejętnościami pomagania w różnych zainscenizowanych sytuacjach. Na stacjach oceniane było: bezpieczeństwo zawodników, ratowanie życia, wezwanie kwalifikowanej pomocy, udzielenie pierwszej pomocy, umiejętność samodzielnego działania każdego z zawodników, kierowanie zespołem i praca zespołowa. ratowanie tonącego, potrącenie człowieka przez rowerzystę, pomoc przy oparzeniu, pomoc przy krwotoku z nosa.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce występując w składzie:

Ciszewski Arkadiusz

Kowalczyk Paulina

Pełka Izabela

Pudlak Damian

Wojtaszek Izabela

GRATULUJEMY !


Zdjęcia w galerii

Życzenia Wielkanocne

wielkanoc2015

STYPENDIUM STAROSTY LUBARTOWSKIEGO

STYPENDYŚCI STAROSTY LUBARTOWSKIEGO

W dniu 23 marca 2015 roku odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lubartowie uroczyste spotkanie ze stypendystami, ich rodzicami oraz nauczycielami.Uczniowie naszej szkoły: Sylwia Kowalik z kl. III LO i Arkadiusz Ciszewski z kl.II LO otrzymali Stypendia Starosty Lubartowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki w I semestrze roku szkolnego 2014/2015.Warunkiem uzyskania tej nagrody było osiągnięcie średniej ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowego zachowania.

Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom i życzymy dalszych sukcesów !


IX Powiatowy Konkurs A.Osieckiej

Sekretariat

IX POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ

- kategoria muzyczna


W dniu 26 marca 2015r. w Zespole Szkół w Kocku nastąpiło rozstrzygnięcie IX Powiatowego Konkursu Pamięci Agnieszki Osieckiej w kategorii muzycznej.


Gimnazjum:

I miejsceNatalia Śnieżko - Kock

II miejsceOktawia Remiszewska - Ostrów Lubelski

III miejsceKlaudia Wesołowska - Adamów

Wyróżnienie - Natalia Wach - Ostrów Lubelski

Wyróżnienie - Natalia Bernacka - Borki

Wyróżnienie – Sylwia Baran - Adamów


Szkoły ponadgimnazjalne:

II miejsce – Anna Drzewiecka - RCEZ w Lubartowie

Wyróżnienie – Wioleta Flisiak - RCEZ w Lubartowie


Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.


Ewa Guz – dyrektor

Zdjęcia w galerii

Wygenerowano w sekund: 0.06
989,966 Unikalnych wizyt