Nawigacja

Ostatnie artykuły

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,888
· Najnowszy użytkownik: zuber

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskocksekretariat@o2.pl

XIV Memoriał im. Ryszarda Kalbarczyka

Sekretariat

W dniu 22 października 2014 roku w Lubartowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe XIV Memoriał im. Ryszarda Kalbarczyka. Organizatorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze wszystkich typów szkół Powiatu Lubartowskiego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w ramach „LICEALIADY 2014/2015” Zespół Szkół w Kocku reprezentowało 6 uczniów: Damian Kruczek i Emil Bujek z klasy IIIa LO, Jakub Stolat, Sebastian Niedziela i Emil Kruczek z klasy I ZSZ oraz Mateusz Czajka z klasy Ia LO. Chłopcy startowali w dwóch kategoriach wiekowych, tj. roczniki 1998-1999 oraz 1996-1997 i mieli do pokonania jednakowy dystans 1000m. Oto wyniki naszej reprezentacji:

Damian Kruczek – IV miejsce

Emil Bujek – VII miejsce

Jakub Stolat – VII miejsce

Mateusz Czajka – XIII miejsce

Emil Kruczek – XIV miejsce

Sebastian Niedziela - XVII miejsce.

Uczestnikom gratulujemy udziału w imprezie i osiągniętych wyników.

Pielgrzymka maturzystow do Częstochowy

Sekretariat

16.10.2014r. tegoroczni maturzyści udali się na Jasną Górę. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody był to dzień pełen wrażeń. Młodzież zapoznała się z historią Jasnej Góry , zwiedziła Muzeum 600-lecia Jasnej Góry, Bastion Świętego Rocha, Salę Rycerską . Podziwiała też panoramę Częstochowy z Wieży Jasnogórskiej pokonując wcześniej 516 stopni schodów. Brała udział w odsłonięciu Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, Drodze Krzyżowej, Mszy Świętej i Różańcu oraz Apelu Jasnogórskim.

Organizatorem wyjazdu był ks. Grzegorz , który zadbał o sprawny przebieg pielgrzymki oraz dobrą atmosferę wśród uczestników.

Dzień Edukacji Narodowej

Sekretariat

W dniu 15 października społeczność naszej szkoły obchodziła Dzień Edukacji Narodowej, który jest szczególnym wydarzeniem. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, która była okazją do złożenia życzeń i podziękowań.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Ewa Guz życząc wszystkim pracownikom szkoły dużo zdrowia, wytrwałości, realizacji planów i zamierzeń tych szkolnych i tych życiowych, sukcesów w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Fryderyk Puła, Starosta Lubartowski, pan Krzysztof Krupa, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, oraz pan Tomasz Futera Burmistrz Kocka, którzy złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia.

Akademia zakończyła się przedstawieniem przygotowanym przez uczniów, którzy w ten sposób chcieli podziękować nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wsparcie, na które mogą liczyć każdego dnia.

Zdjęcia w galerii.

1939 - Bóg.Honor.Ojczyzna

W poniedziałek 6 października w Zespole Szkół w Kocku odbył się Powiatowy Konkurs Historyczny "1939 - Bóg.Honor.Ojczyzna" nad którym honorowy patronat objął Starosta Lubartowski. Uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowali w kategorii wiedzy oraz plastycznej. Najlepsi uczniowie z rąk pani Dyrektor Ewy Guz odebrali nagrody, zaś swoim uczestnictwem w konkursie upamiętnili 75 rocznicę Bitwy pod Kockiem.

Zdjęcia w galerii

WARSZTATY JĘZYKOWE AIESEC ENTER YOUR FUTURE

W dniach od 28 września do 03 października gościliśmy w naszej Szkole wolontariuszki Nurkyz Kadyrova z Kirgistanu oraz Miliausha Iusupova z Białorusi. Nurkyz i Miliausha mieszkały w domach rodzinnych uczniów. Od poniedziałku do piątku wolontariuszki prowadziły zajęcia warsztatowe w języku angielskim z poszczególnymi grupami uczniów:

Poniedziałek 28.09 – klasa III LO

Wtorek 30.09 - klasa II LO

Czwartek 02.10 – klasy I ZSZ, II ZSZ, III ZSZ

Piątek 03.10 – klasa I LO

Każdego dnia inna grupa uczniów miała możliwość zapoznać się z wolontariuszkami, ich kulturą, obyczajami i językiem. Ponieważ zajęcia odbywały się głownie w języku angielskim dla uczniów była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych.

Poprzez prezentacje multimedialne, elementy tańca, gier i zabaw językowych Nurkyz i Mila przybliżyły uczniom kulturę swoich krajów.

W poniedziałek po południu Nurkyz i Mila wzięły udział w wycieczce po Kocku, w czasie której zapoznały się z historia najważniejszych miejsc.

We wtorek po zajęciach warsztatowych odbyło się w szkole spotkanie wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli z wolontariuszkami. Mila i Nurkyz miały okazję spróbować polskich specjałów przygotowanych przez naszych uczniów jak również porozmawiać w z uczniami o życiu i obyczajach w Polsce. Spotkanie uświetnił solowy występ Bartka z klasy II LO, który zaprezentował wszystkim swoje hip -hopowe utwory.

W środę wolontariuszki wraz z uczniami klas I LO i ZSZ uczestniczyły w całodniowej wycieczce integracyjnej do Sandomierza.

W piątek Nurkyz i Mila zakończyły swój pobyt w naszej Szkole. Na pamiątkę otrzymały upominki w postaci drobnych gadżetów i książek o urokach Powiatu Lubartowskiego.

Zdjęcia w galerii.

II REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Pedagog szkolny
II REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

W dniu 30 września 2014 roku odbył sie etap szkolny II Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym, w którym wzięło udziął 15 uczniów z klasy II I III liceum ogólnokształcącego. Najwyższe wyniki uzyskali uczniowie klasy III LO:
  1. Emil Bujek
  2. Sylwia Kowalik
  3. Paulina Siwek
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na etapie powiatowym, który odbędzie się 10 października 2014 roku w Starostwie Powiatowym w Lubartowie.
Zdjęcia w galerii.

Biegi Uliczne

Dnia 4 października w Kocku odbyły się XX biegi uliczne poświęcone pamięci Gen. F. Kleeberga i stoczonej pod Kockiem ostatniej bitwy kampanii wrześniowej 1939 roku. W biegach wzięli udział uczniowie naszej szkoły:

Aleksandra Blicharz z klasy Ia LO – kategoria dziewcząt 1998/1999 (1200m)

Jakub Stolat z klasy I ZSZ – kategoria chłopców 1998/1999 (1200m)

Sebastian Niedziela z klasy I ZSZ – kategoria chłopców 1998/1999 (1200m)

Przemysław Bilski z klasy Ia LO – kategoria chłopców 1998/1999 (1200m)

Damian Kruczek z klasy IIIa LO – kategoria chłopców 1995/1996/1997 (1500m)

Emil Bujek z klasy IIIa LO – kategoria chłopców 1995/1996/1997 (1500m).

Ponadto dwóch uczniów wzięło udział w biegu głównym na dystansie 10 km, tj. Przemysław Bilski z klasy Ia LO i Damian Kruczek z klasy IIIa. Przemek zajął V miejsce, a Damian VI w kategorii mężczyzn do lat 20.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i dobrej kondycji. Zdjęcia w galerii.

Wygenerowano w sekund: 0.03
898,859 Unikalnych wizyt