Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Rozpoczęcie roku szkolnegoW dniu 2 września w Zespole Szkół w Kocku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Pani Ewa Guz, dyrektor Zespołu Szkół w Kocku, powitała wszystkich uczniów, a zwłaszcza nowych uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1, życząc im samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. W uroczystości uczestniczył Pan Radosław Guz - Członek Zarządu Powiatu w Lubartowie, który dołączył się do życzeń Pani Dyrektor i odczytał list od Pani Starosty Ewy Zybały. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas na spotkania organizacyjne.


Zdjęcia w galerii


REKRUTACJA

REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ W KOCKU


W Zespole Szkół w Kocku trwa rekrutacja uzupełniająca. Mamy jeszcze wolne miejsca w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole I stopnia po szkole podstawowej i po gimnazjum.

 

Zapraszamy do naszych szkół.

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klasy drugiej LO oraz klas BS, podczas którego absolwenci klasy III ZSZ otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Gratulacje oraz życzenia udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji złożyła pani dyrektor Ewa Guz. List do uczniów, nauczycieli i rodziców wystosowała również Starosta Lubartowski pani Ewa Zybała.  List ten odczytał obecny na uroczystości Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu pan Andrzej Sekuła.


Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa w z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.


Gratulujemy wszystkim uzyskania promocji i życzymy bezpiecznych i kolorowych wakacji.Zdjęcia w galerii

 

Rekrutacja


Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę 19 czerwca 2019r. O godzinie 8:30 będzie Msza Św., natomiast uroczystości w szkole rozpoczną się o godzinie 9:30.


Konkurs matematyczny

W dniu 6 czerwca 2019r. odbył się etap finałowy konkursu "Polubić matematykę", w którym wzięły udział uczennice  Aleksandra Demucha i Weronika Mitura. Była to ósma edycja konkursu organizowanego przez RCEZ w Lubartowie. W pierwszym szkolnym etapie uczestniczyło 6 uczniów klasy II LO.

Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników!Sukces w siatkówce

Sukces naszej drużyny w siatkówce plażowej dziewcząt!


W piątek 31 maja w Puławach rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasza reprezentacja po bardzo dobrych meczach wygrała z drużynami z Dęblina i Puław zajmując pierwsze miejsce i awansowała do finałów wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie.


Gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywek!


Zdjęcia w galerii


Wygenerowano w sekund: 0.07
1,685,730 Unikalnych wizyt