Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Życzenia Świąteczne
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

W tych wyjątkowych dniach składamy wszystkim serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a Nowy Rok 2020 niesie ze sobą szczęście i pomyślność.


WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Konkurs na kartkę świ ąteczną


zdjęcia w galerii

Jasełka

W piątek 20 grudnia obchodziliśmy szkolną Wigilię. Z tej okazji młodzież z klasy 1a pod kierunkiem ks. Jakuba przygotowała inscenizację słowno-muzyczną. Po przedstawieniu pani dyrektor Ewa Guz wręczyła nagrody uczniom biorącym udział w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową. Pani Krystyna Świderska rozdała nagrody w konkursie fotograficznycm "Wszystko jest poezją. Każdy jest poetą.".
Część klas przygotowała też Wigilie klasowe, podczas których uczniowie dzielili się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia. Spotkania odbywały się przy dźwiękach kolęd, a na stole królowały tradycyjne, wigilijne potrawy.

Zdjęcia w galerii wykonała pani Monika Szpyra
AKCJA CHARYTATYWNA POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CHARYTATYWNA  ,,POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”  W ZESPOLE SZKÓŁ W KOCKU


Już od 18 lat w naszej szkole funkcjonuje Terenowy Sztab Akcji ,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Tak i w tym roku pod koniec listopada sztab został zarejestrowany pod numerem 125  i rozpoczęła się wielka zbiórka.

Na rzecz akcji zorganizowaliśmy:

  • turniej charytatywny w piłkę siatkową,
  • zbiórkę artykułów spożywczych w sklepie ,,Biedronka" w dniu 14 grudnia 2019 roku.

Akcja w naszej szkole trwała do dnia 16 grudnia 2019 roku. Zebraliśmy 234,31 kg darów, z których przygotowaliśmy  paczki świąteczne dla dzieci i rodzin z terenu miasta i gminy Kock.

Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania darczyńcom i wolontariuszom, Jeronimo  Martins Polska S.A. Centrum  Dystrybucyjne w Lubartowie, pracownikom sklepu ,,Biedronka" w Kocku oraz wszystkim, którzy  włączyli się do akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

Szef Terenowego Sztabu Akcji Nr 125

Katarzyna Wierzchoń-Krysińska

Zdjęcia w galerii

 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

KONKURS FOTOGRAFICZNY


W obecnym roku szkolnym odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzny ,,Wszystko jest poezją. Każdy jest poetą”. Są to słowa znanego poety Edwarda Stachury. W konkursie brała udział młodzież z klas licealnych oraz z branżowej szkoły I stopnia. Komisja konkursowa doceniła wartość wszystkich dostarczonych fotografii i ostatecznie wyłoniła finalistów. Są nimi:

I miejsce- Aleksandra Demucha klasa III LO

II miejsce- Tomasz Wójtowicz klasa III LO

III miejsce- Kacper Kreft - klasa Ia LO


Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.
TURNIEJ CHARYTATYWNY

TURNIEJ CHARYTATYWNY W PIŁKĘ SIATKOWĄ


W dniu dzisiejszym z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i nauczycieli WF zorganizowany został turniej charytatywny w piłkę siatkową drużyn mieszanych powiązany z akcją „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Zgłosiły się dwa zespoły : z klasy III LO i klas I branżowej szkoły I stopnia. Zwycięzcą turnieju została drużyna z klasy III LO.

Biletem wstępu na turniej były słodycze zbierane przez członków Samorządu Uczniowskiego, które zostały przekazane do sztabu akcji.

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom i zawodnikom.


Zdjęcia w galerii wykonali Michał Trojak i Katarzyna Nakonieczna


image0022.jpg

AKCJA CHARYTATYWNA

AKCJA CHARYTATYWNA ,, POLACY – RODAKOM”


Społeczność Zespołu Szkół w Kocku włączyła  się do akcji charytatywnej ,,Polacy-Rodakom” poprzez zorganizowanie zbiórki produktów spożywczych , książek z polską literaturą piękną, książeczek dla dzieci, pluszowych zabawek. Rzeczy te trafią do paczek, które następnie zostaną przekazane Polakom mieszkającym na Ukrainie i Białorusi.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego powstał pomysł przygotowania paczek przez poszczególne klasy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa I bs z wychowawczynią panią Magdaleną Kondrat, która przygotowała największą paczkę. Dziękujemy również klasom I A LO, I a LO, III LO, III BS wraz z wychowawcami za udział w akcji.

Wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji poprzez przyniesienie darów, serdecznie dziękujemy.

 

Wygenerowano w sekund: 0.07
1,784,889 Unikalnych wizyt