Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

TERMINY REKRUTACJI

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021


NOWE TERMINY REKRUTACJI  !!!


od 15 czerwca 2020r. do 10 lipca 2020r. do godz. 15.00

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami.


od 26 czerwca 2020 r.  do 10 lipca 2020 r. do godz. 15.00

Dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.


od 31 lipca 2020 r. do 4 sierpnia 2020 r.  do godz. 15.00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz zmiana przez  kandydata wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół do których kandyduje.


12 sierpnia 2020r.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną  listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.


od 13 sierpnia 2020r. do 18 sierpnia 2020r. do godz.15.00

Potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły – dostarczenie oryginału świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.


19 sierpnia 2020r.  do godz.14.00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych .

 

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki mogą być przesyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

 

Zapraszamy Ósmoklasistów!

Ósmoklasisto obejrzyj jak wygląda nasza szkoła:
REKRUTACJA

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku ze zmianą terminu egzaminu ósmoklasisty postępowanie rekrutacyjne do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 będzie przeprowadzane w nowych terminach określonych przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego zostaną podane na naszej stronie.

Teraz możecie już zapoznać się z ofertą naszej szkoły oraz warunkami rekrutacji. W zakładce ,,REKRUTACJA” znajdują się również druki wniosków do pobrania. Na bieżąco będziemy Was informować o terminach i formach składania podań do szkoły.

Pozdrawiam

Dyrektor szkoły

Ewa Guz

 

 

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2020


Szanowni Państwo!


Drodzy Absolwenci!

Wiolka, Ola, Julka, Julka, Ala, Kinga, Marek, Weronika, Michał, Bartek, Karolina, Mateusz, Kornelia, Marcin, Rozalka, Sara, Karolina, Tomek


"Po dzwonku idźcie, chłopcy, w świat
i wy, dojrzałe damy…”

Ks. Jan Twardowski


Dla Was, uczniów klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku zabrzmiał już ostatni szkolny dzwonek zamykający kolejny etap Waszego młodego życia. I choć nie tak wyobrażaliśmy sobie uroczystość pożegnania absolwentów, to ten dzień nadszedł. Wszyscy jesteśmy w zupełnie innej sytuacji niż zwykle. Ale przecież to nie jest przeszkodą, byśmy chwilę powspominali te trzy wspólne lata.

Czy pamiętacie tę chwilę, kiedy w sekretariacie składaliście podania do szkoły, a później pierwszy dzwonek, pierwsze lekcje i lekką niepewność - jak w tej szkole będzie?

To już przeszłość. Za Wami trzy lata nauki. Przez te lata zdobywaliście wiedzę i szkolne doświadczenie, tworzyliście też historię naszej szkoły.

Dzisiaj kończycie liceum. Co zabierzecie ze sobą? Wesołe scenki z lekcji i przerw, obraz ulubionego nauczyciela, a może szkolne przyjaźnie, które staną się przyjaźniami na całe życie?

My nauczyciele staraliśmy się , abyście ze szkoły, oprócz wiedzy, wynieśli też poczucie wspólnoty, odpowiedzialności, otwartości na ludzi i otaczający świat. Czy nam się to udało? – czas pokaże.

Dzisiejszy dzień to też czas gratulacji, podziękowań i życzeń. Dziękuję Wam za te wspólne lata, za wszystkie dobre chwile, które były Waszym udziałem i za te gorsze, bo one pozwalają nam być lepszymi.

Szczególnie serdeczne podziękowania składam tym z Was, którzy swoją pracą i osiągnięciami budowali pozytywny obraz szkoły w środowisku, reprezentowali szkołę na konkursach i zawodach sportowych, śpiewali i recytowali na szkolnych uroczystościach, wykonywali szkolne dekoracje, obsługiwali nagłośnienie na szkolnych uroczystościach, działali w samorządzie uczniowskim, brali udział w akcjach charytatywnych i wolontariacie. Otrzymacie imienne podziękowania i symboliczne nagrody.

Wszystkim tegorocznym absolwentom gratuluję ukończenia szkoły, a Oli uzyskania świadectwa z wyróżnieniem. Serdecznie życzę Wam sukcesu na egzaminach maturalnych na miarę Waszych oczekiwań.

A co potem? Wybór należy do Was. Niech w dorosłym życiu spełniają się Wasze plany i marzenia. Bo jak powiedział Paulo Coello: "Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełniać nasze marzenie". Idźcie więc w świat i spełniajcie Wasze marzenia, bo przed Wami całe życie, a obecna sytuacja jest tylko niewielkim jego epizodem.

Pamiętajcie, że ta szkoła zawsze pozostanie Waszą szkołą, otwartą dla wszystkich absolwentów. Będziemy śledzić Wasze dalsze losy i cieszyć się z Waszych życiowych dokonań.

W tym miejscu dziękuję również gronu pedagogicznemu za kształtowanie umysłów i serc tegorocznych absolwentów, a Paniom wychowawczyniom Agnieszce Koza i Elżbiecie Cybulskiej za troskę i zaangażowanie w pracę wychowawczą. Życzmy sobie wszyscy, by ta praca przyniosła satysfakcjonujący dla nas efekt w postaci wyników egzaminu maturalnego.

Dziękuję rodzicom za trzy lata współpracy, za okazaną pomoc i wsparcie, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i wszelkie przejawy życzliwości.

Ewa Guz

dyrektor Zespołu Szkół w KockuRamka do zdjęcia została zrobiona na stronie pl.viptalisman.com

Życzenia Wielkanocne


NAUCZANIE ZDALNE

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice


Zaistniała sytuacja postawiła nas przed faktem zdalnego nauczania. Nauczyciele będą komunikować się z Państwem i uczniami za pomocą dziennika elektronicznego, poczty elektronicznej, jak również poprzez stronę internetową szkoły.
Zawsze byliście Państwo wsparciem dla swoich dzieci, ale obecnie staliście się bezpośrednio odpowiedzialni za organizację nowego sposobu nauki dziecka w domu. Zadbajcie o to, aby nauka zdalna przynosiła Waszym dzieciom dużo radości i satysfakcji. Nie przedstawiajcie jej jako przykrego obowiązku, ale jako szansę na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Uświadamiajcie dzieciom, że czas, który teraz spędzają w domu, to nie ferie lecz specyficzna rzeczywistość szkolna wymuszona nową sytuacją. W związku z tym chcielibyśmy przekazać Państwu kilka wskazówek dotyczących organizacji nauki poza szkołą.

Jak zorganizować dzieciom warunki do nauki w domu.

Jak motywować i wspierać dzieci do systematycznego uczenia się poza szkołą.

Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci.

 

 

Ogłoszenie


OGŁOSZENIE


W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań spowodowanych koronawirusem,

w trosce o bezpieczeństwo Naszych Uczniów i Państwa Rodzin,
apelujemy o ograniczenie do minimum osobistych wizyt
w Zespole Szkół w Kocku.

Wiele spraw możecie Państwo zrealizować telefonicznie pod nr telefonu 81-859-10-33


lub za pośrednictwem poczty elektronicznej zskock@o2.pl

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,118,380 Unikalnych wizyt