Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Przemówienie Samorządu Uczniowskiego

Szanowna Pani Dyrektor !

Drodzy Nauczyciele ! Koleżanki i koledzy!

Zakończyliśmy kolejny rok nauki, tak trudny dla nas wszystkich, zdobyliśmy nową wiedzę i doświadczenia. W znacznym stopniu pomogli nam w tym nasi nauczyciele. To właśnie Wam, drodzy Profesorowie, chcemy teraz złożyć podziękowania. Dziękujemy za to, że przekazaliście nam nie tylko wiedzę, ale także staraliście się nam wpoić zasady moralne. Choć często nie chcieliśmy zaakceptować Waszego zdania, to rozumiemy słuszność Waszych rad i decyzji . Jesteśmy wdzięczni za Wasz wysiłek i trud włożony w pracę z nami w minionym roku szkolnym. Przepraszamy też za wszystkie przykre chwile, które były naszym udziałem.

Jutro rozpoczynają się wakacje. Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, naszym koleżankom i kolegom, rodzicom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze na wakacyjne miesiące. Bądźmy odpowiedzialni w te wakacyjne dni, tak różne od tych z lat poprzednich. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się już w szkole z nauczycielami, koleżankami i kolegami.

Chcielibyśmy tez kilka słów powiedzieć naszej koleżance i naszym kolegom – absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia. W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż niemal równocześnie z ukończeniem branżowej szkoły wkraczacie w dorosłe życie...

Każdy z Was rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w trakcie pobytu w szkole pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim poprzez odpowiednie wykształcenie, zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. To w szkole i podczas zajęć praktycznych doskonaliliście swoje umiejętności zawodowe. Dzisiaj kończycie trzyletni pobyt w szkole.

Wielu z Was pewnie się zastanawia, jak to będzie, gdy każdy pójdzie swoją drogą, jak się ułoży wasze życie i czy te lata będziecie wspominali tylko jako mało znaczący etap w swoim życiu, czy raczej jako jeden z piękniejszych okresów, w którym spełniły się wasze marzenia.

Życzymy Wam, aby Wasza dalsza droga życiowa ułożyła się jak najlepiej, aby wszyscy dostali dobrą pracę lub podjęli dalszą naukę. Pamiętajcie o szkolnych murach i o wszystkich dobrych chwilach jakie tu spędziliście...

Szkolna Rada Samorządu Uczniowskiego

EGZAMIN ZAWODOWY

WYTYCZNE DLA OSÓB ZDAJĄCYCH EGZAMIN ZAWODOWY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

DORADZTWO ZAWODOWE

WIRTUALNY DZIEŃ MATURZYSTY


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Miesięcznikiem Edukacyjnym Perspektywy na stronie internetowej www.studia.gov.pl w okresie od 3 czerwca do września br. przeprowadzi kampanię informacyjną wspierającą rekrutację na studia w roku akademickim 2020/21.

Rejestracja dla zainteresowanych udziałem w realizowanym online Dniu Maturzysty rozpocznie się 1 czerwca br. na stronie www.studia.gov.pl/studia2020

 

EGZAMIN MATURALNY

TERMINY REKRUTACJI

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021


NOWE TERMINY REKRUTACJI  !!!


od 15 czerwca 2020r. do 10 lipca 2020r. do godz. 15.00

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami.


od 26 czerwca 2020 r.  do 10 lipca 2020 r. do godz. 15.00

Dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.


od 31 lipca 2020 r. do 4 sierpnia 2020 r.  do godz. 15.00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz zmiana przez  kandydata wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół do których kandyduje.


12 sierpnia 2020r.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną  listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.


od 13 sierpnia 2020r. do 18 sierpnia 2020r. do godz.15.00

Potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły – dostarczenie oryginału świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.


19 sierpnia 2020r.  do godz.14.00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych .

 

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki mogą być przesyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

 

Zapraszamy Ósmoklasistów!

Ósmoklasisto obejrzyj jak wygląda nasza szkoła:
REKRUTACJA

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku ze zmianą terminu egzaminu ósmoklasisty postępowanie rekrutacyjne do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 będzie przeprowadzane w nowych terminach określonych przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego zostaną podane na naszej stronie.

Teraz możecie już zapoznać się z ofertą naszej szkoły oraz warunkami rekrutacji. W zakładce ,,REKRUTACJA” znajdują się również druki wniosków do pobrania. Na bieżąco będziemy Was informować o terminach i formach składania podań do szkoły.

Pozdrawiam

Dyrektor szkoły

Ewa Guz

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,924,780 Unikalnych wizyt