Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Rekrutacja


Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę 19 czerwca 2019r. O godzinie 8:30 będzie Msza Św., natomiast uroczystości w szkole rozpoczną się o godzinie 9:30.


Konkurs matematyczny

W dniu 6 czerwca 2019r. odbył się etap finałowy konkursu "Polubić matematykę", w którym wzięły udział uczennice  Aleksandra Demucha i Weronika Mitura. Była to ósma edycja konkursu organizowanego przez RCEZ w Lubartowie. W pierwszym szkolnym etapie uczestniczyło 6 uczniów klasy II LO.

Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników!Sukces w siatkówce

Sukces naszej drużyny w siatkówce plażowej dziewcząt!


W piątek 31 maja w Puławach rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasza reprezentacja po bardzo dobrych meczach wygrała z drużynami z Dęblina i Puław zajmując pierwsze miejsce i awansowała do finałów wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie.


Gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywek!


Zdjęcia w galerii


PROFILAKTYKA ANTYNIKOTYNOWA

31 MAJA - ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU


Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Tytoniu. Dym tytoniowy ma negatywny wpływ na cały organizm człowieka, tym razem jednak kampania ma na celu zwrócenie uwagi, że to najczęstsza przyczyna przewlekłych chorób płuc oraz układu oddechowego. Hasło tegorocznej akcji to:


,,TYTOŃ A ZDROWE PŁUCA”


Święto obchodzone jest od 1987 roku. Światowa Organizacja Zdrowia stara się uświadamiać i ostrzegać przed zgubnymi skutkami palenia tytoniu – głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki. Na całym świecie po papierosy sięga regularnie ponad miliard osób, z czego ok. 200 mln to kobiety. Jeśli nie podjęte zostaną pilne działania zapobiegawcze, do roku 2030 tytoń może doprowadzić do zgonu ponad osiem milionów ludzi, z czego 2,5 miliona stanowić będą kobiety – ostrzega WHO.


Wzorem lat ubiegłych zorganizowana została w naszej szkole akcja informacyjno-plakatowa, podczas której rozdawane były ulotki edukacyjne. Było to jedno z działań realizowanych w ramach profilaktyki antynikotynowej.

Plażówka

W dniu 23.05.2019 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasza reprezentacja wygrała rywalizację i zakwalifikowała się do Mistrzostw Rejonu, które rozegrane zostaną w Puławach. Życzymy naszej drużynie zwycięstwa na wyższym szczeblu. Drużyna zagrała w składzie: Weronika Mitura, Sara Ściseł i Rozalia Sowisz.

Powodzenia!!!

 

Zdjęcia w galerii

 

 

PROFILAKTYKA

KONCERT PROFILAKTYCZNY

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym. Program słowno-muzyczny w wykonaniu Jacka Musiatowicza i jego syna Michała wzbudził spore zainteresowanie uczniów. Szczególnie podobała się gra Michała Musiałowicza na elektrycznej gitarze - jednego z najzdolniejszych gitarzystów młodego pokolenia.


Pan Jacek Musiatowicz w swoim programie nie tylko przestrzega i ukazuje negatywne konsekwencje wejścia na drogę uzależnienia, ale zwraca też uwagę na obecne wśród młodzieży zachowania agresywne, wulgaryzmy oraz zgubny wpływ wirtualnego świata Internetu. Sporo mówił również o poczuciu własnej wartości, o angażowaniu się w swoje zainteresowania i pasje, co nadaje prawdziwy sens życiu oraz o wdzięczności w stosunku do swoich rodziców.

Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie skłoniło młodzież do refleksji na temat tego, że nie warto eksperymentować z różnymi używkami, a tym samym zmotywuje do kierowania swoim życiem w sposób mądry i odpowiedzialny.

Program profilaktyczny został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kocku.

Wygenerowano w sekund: 0.08
1,641,809 Unikalnych wizyt