Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

LUBELSKI SALON MATURZYSTÓW

SALON MATURZYSTÓW - PERSPEKTYWY 2019


W dniu 27 września 2019 roku uczniowie z klasy III LO uczestniczyli w Lubelskim Salonie Maturzystów. Podczas spotkania z dyrektorem OKE w Krakowie panem Lechem Gawryłow pod hasłem: ,,PUZZLE MATURALNE" młodzież mogła dowiedzieć się wszystkiego na temat MATURY 2020. Uczniowie chętnie korzystali ze spotkań z ekspertami z OKE, którzy udzielali informacji na temat egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów.

Uczestnicy Salonu Maturzystów mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, porozmawiać z ich przedstawicielami, otrzymać bezpłatne informatory. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie ułatwi młodzieży podjęcie decyzji odnośnie wyboru dalszego kierunku kształcenia.

OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

VII REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

 

Dnia 26 września 2019 roku odbył się etap szkolny VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym, w którym udział wzięli uczniowie z klasy I a i III A LO. Celem olimpiady było poszerzenie wiedzy oraz wzrost świadomości w zakresie szeroko rozumianego zdrowia psychicznego, zgodnie z założeniami Narodowego Programu Zdrowia Psychicznego.

Największą liczbę punktów zdobyli uczniowie: Aleksandra Demucha z klasy IIIA, Natalia Kazubek i Michał Trojak z klasy I a i to oni będą reprezentować naszą szkołę podczas etapu powiatowego, który odbędzie się 10 października 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Lubartowie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na etapie powiatowym.

 

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW


Zdjęcia w galerii

INTEGRACJA

TWORZYMY GRUPĘ !


W piątek 13 września 2019 roku uczniowie klas pierwszych liceum ogólnokształcącego uczestniczyli w zajęciach integracyjnych zorganizowanych we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubartowie. Spotkania te wpisały się już w tradycję naszej szkoły, która dba o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo uczniów w pierwszych dniach pobytu w nowej szkole. Podczas zajęć odbywały się ćwiczenia w grupach, zabawy i gry na forum całej klasy, których celem było budowanie atmosfery współpracy w zespole, stworzenie klimatu wzajemnego zaufania, akceptacji i wsparcia. Wspólnie spędzony czas podczas zajęć na pewno wpłynie na przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie uczniów w klasie.

Uczniów klas pierwszych branżowej szkoły I stopnia zapraszamy na zajęcia integracyjne w dniu 26 września.


STYPENDIUM STAROSTY LUBARTOWSKIEGO

STYPENDYSTKI STAROSTY LUBARTOWSKIEGO


Dnia 11 września 2019 roku odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lubartowie spotkanie ze stypendystami, ich rodzicami oraz nauczycielami. Uroczystego wręczenia stypendiów na Sali Rycerskiej dokonali Starosta Lubartowski Ewa Zybała oraz Członek Zarządu Powiatu Radosław Guz. Uczennice naszej szkoły: Aleksandra Demucha , Weronika Mitura, Dominika Nakonieczna otrzymały Stypendium Starosty Lubartowskiego za wysokie osiągnięcia w dziedzinie nauki w II semestrze roku szkolnego 2018/2019. Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie średniej ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowego zachowania.

Serdecznie gratulujemy naszym stypendystkom i życzymy dalszych sukcesów !

Zdjęcia w galeriiNARODOWE CZYTANIE

NARODOWE CZYTANIE POLSKICH NOWEL


7 września 2019 roku  w całej Polsce, a także w Kocku na Placu Anny Jabłonowskiej, odbyło się Narodowe Czytanie, tym razem pod hasłem „Nowele polskie’’. We wspólnym  przedsięwzięciu uczestniczyli przedstawiciele różnych podmiotów z terenu naszej Gminy. Liceum Ogólnokształcące w Kocku reprezentowali: ks. Jakub Charczuk oraz uczennica klasy III LO Weronika Mitura, którzy przeczytali wybrane fragmenty z noweli Stefana Żeromskiego „Rozdziobią nas kruki ,wrony …” Towarzyszyła wszystkim piękna letnio-jesienna pogoda.


Zdjęcia w galerii


KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

 

Tradycyjnie jak co roku w pierwszych dniach września odbył się w naszej szkole Kiermasz Używanych Podręczników.  Można było przynieść swoje podręczniki i odsprzedać koleżankom/kolegom z młodszej klasy. Uczniowie skorzystali  z możliwości zakupu książek w atrakcyjnych cenach. Kiermasz został zorganizowany przez Bibliotekę szkolną, z którą można się jeszcze kontaktować w sprawie kupna i sprzedaży książek.

 

Wygenerowano w sekund: 0.05
1,685,729 Unikalnych wizyt