Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Konkurs Karaoke po angielsku


Zdjęcia w galerii


Dzień Otwarty

Dnia 17 maja 2022 r. w Zespole Szkół w Kocku odbył się Dzień Otwarty. To wielkie święto, na które szkoła zaprasza uczniów klas ósmych, aby zachęcić ich do kontynuowania nauki w naszej placówce. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Uczestnicy spotkania obejrzeli przygotowaną przez uczniów część artystyczną oraz wzięli udział w inspirującym spacerze po budynku naszej szkoły. Mieli również okazję , żeby poznać nauczycieli i uczniów oraz uczestniczyć w lekcjach otwartych. Na wszystkich czekał poczęstunek przygotowany przez uczniów.

Dziękujemy wszystkim Ósmoklasistom, którzy uczestniczyli w Dniu Otwartym Zespołu Szkół w Kocku. Mamy nadzieję, iż pozwolił Wam zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną i zobaczyć szkołę z nieco innej perspektywy.


Zdjęcia w galerii


Zapraszamy na Dzień Otwarty


Zapraszamy uczniów klas ósmych z Kocka, Serokomli, Firleja, Przytoczna, Poizdowa, Woli Skromowskiej, Bork na Dni Otwarte naszej Szkoły. Na odwiedzających czeka moc atrakcji: zwiedzanie szkoły, prezentacja zawodów, lekcje pokazowe z poszczególnych przedmiotów, konkursy oraz możliwość porozmawiania z uczniami i nauczycielami.


Dodatkowo zapraszamy wszystkich chętnych na konkurs karaoke w języku angielskim, który odbędzie się 19 maja o godzinie 10:30 w naszej szkole. Zgłoszenia proszę przysyłać przez FB do pana Sławomira Humeniuka do dnia 16 maja.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Pożegnanie Absolwentów

Dnia 29 kwietnia społeczność Zespoły Szkół w Kocku pożegnała uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia. Absolwenci usłyszeli słowa pożegnania i życzenia sukcesów na maturze od Pani Ewy Guz - Dyrektora Zespołu Szkół w Kocku. Głos zabrali również Pan Ryszard Wójcik- Członek Zarządu Powiatu w Lubartowie oraz Pan Tomasz Futera - Burmistrz Kocka. Podczas uroczystości odbyło się ślubowanie absolwentów LO. Nie zabrakło też przemówień wygłoszonych przez młodzież. Maja Pożarowszczyk pożegnała maturzystów w imieniu młodszych roczników licealistów, a Aleksandra Więch wygłosiła słowa podziękowania i pożegnania w imieniu absolwentów. Centralnym punktem spotkania było uroczyste rozdanie maturzystom świadectw ukończenia LO i nagród książkowych. Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy III LO zaprezentowali część artystyczną.
Tegorocznym maturzystom gratulujemy ukończenia LO i życzymy sukcesów na egzaminie maturalnym.

Zdjęcia w galerii.

image0036.jpg

Dzień Ziemi

22 kwietnia 2022 r. w ramach akcji „Sprzątamy dla Polski’’ uczniowie kl. I a i II a LO uczestniczyli w sprzątaniu terenów Kocka. Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro.

 

Zdjęcia w galerii

 

 

 

Życzenia Świąteczne


PlakatZachęcamy również do obejrzenia najnowszego filmu o naszej szkole
oraz zajrzenia na nasz kanał You Tube.
Zobacz jak wygląda szkoła z lotu ptaka.


Wygenerowano w sekund: 0.02
2,330,013 Unikalnych wizyt