Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

XIV POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ

XIV POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ


Zespół Szkół w Kocku zaprasza uczniów klasy VI,  VII i VIII szkoły podstawowej oraz młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Lubartowskiego

do udziału w XIV Powiatowym Konkursie Pamięci Agnieszki Osieckiej,

który odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2020 roku.


REGULAMIN KONKURSU

Załącznik nr 1 - KARTA ZGŁOSZENIA

Załącznik nr 2 - KLAUZULA INFORMACYJNA DO KONKURSU

Załącznik nr 3 - ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU DZIECKA

Załącznik nr 4 - ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU UCZNIA PEŁNOLETNIEGO


 

Studniówka 2020

Poloneza czas zacząć...

Studniówka 2020

12 stycznia 2020 r. odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów – uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku. Studniówkę swą obecnością uświetnili goście: Pan Tomasz Marzęda – Przewodniczący Rady Powiatu oraz Pan Radosław Guz – członek Zarządu Powiatu w Lubartowie.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Ewa Guz, która powitała wszystkich uczestników Studniówki, życzyła maturzystom dobrego wykorzystania czasu dzielącego ich od egzaminów maturalnych oraz niezapomnianych wrażeń podczas Balu Studniówkowego. Następnie głos zabrał Pan Radosław Guz – Członek Zarządu Powiatu składając życzenia wspaniałej zabawy do białego rana oraz sukcesów na egzaminie maturalnym. Życzenia i podziękowania w imieniu rodziców przekazała Pani Elżbieta Kusyk oraz Pani Jolanta Bajdak. Natomiast przedstawicielki klasy III LO – Rozalia Sowisz i Aleksandra Demucha – złożyły podziękowania Pani Dyrektor, nauczycielom i rodzicom oraz życzyły wszystkim udanej zabawy w miłej atmosferze.

Część oficjalną zakończył uroczysty polonez zatańczony przez maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi nagrodzony gromkimi brawami.


Zdjęcia w galerii wykonali Michał Trojak i Monika Szpyra

image0016.jpg

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA NIELETNICH

ODPOWIEDZIALNOŚC PRAWNA NIELETNICH W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWA


W dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole zajęcia profilaktyczne, w ramach których przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie – aspirant sztabowy Grzegorz Mazuś spotkał się z uczniami klas pierwszych liceum ogólnokształcącego i branżowej szkoły I stopnia. Podczas spotkania funkcjonariusz poruszył wiele ważnych tematów dotyczących odpowiedzialności prawnej nieletnich, najczęściej popełnianych przez młodych ludzi czynów karalnych tj. kradzieże, bójki, chuligańskie zachowania, wagary, palenie papierosów, picie alkoholu, zażywanie narkotyków oraz cyberprzemoc. Młodzież dowiedziała się o konsekwencjach prawnych tych negatywnych zachowań, przybliżone zostały też środki wychowawcze stosowane przez Sąd Rodzinny i Nieletnich. Policjant wyjaśnił uczniom pojęcie czynu karalnego, demoralizacji i jej przejawów oraz kiedy za swoje czyny odpowiada się jako nieletni, a kiedy już jako dorosły. Przeprowadzona pogadanka była doskonałą okazją aby uświadomić młodym ludziom, jak nie wpaść w konflikt z prawem.


Zdjęcia w galerii wykonał Michał Trojak


Życzenia Świąteczne
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

W tych wyjątkowych dniach składamy wszystkim serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a Nowy Rok 2020 niesie ze sobą szczęście i pomyślność.


WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Konkurs na kartkę świ ąteczną


zdjęcia w galerii

Jasełka

W piątek 20 grudnia obchodziliśmy szkolną Wigilię. Z tej okazji młodzież z klasy 1a pod kierunkiem ks. Jakuba przygotowała inscenizację słowno-muzyczną. Po przedstawieniu pani dyrektor Ewa Guz wręczyła nagrody uczniom biorącym udział w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową. Pani Krystyna Świderska rozdała nagrody w konkursie fotograficznycm "Wszystko jest poezją. Każdy jest poetą.".
Część klas przygotowała też Wigilie klasowe, podczas których uczniowie dzielili się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia. Spotkania odbywały się przy dźwiękach kolęd, a na stole królowały tradycyjne, wigilijne potrawy.

Zdjęcia w galerii wykonała pani Monika Szpyra
AKCJA CHARYTATYWNA POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CHARYTATYWNA  ,,POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”  W ZESPOLE SZKÓŁ W KOCKU


Już od 18 lat w naszej szkole funkcjonuje Terenowy Sztab Akcji ,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Tak i w tym roku pod koniec listopada sztab został zarejestrowany pod numerem 125  i rozpoczęła się wielka zbiórka.

Na rzecz akcji zorganizowaliśmy:

  • turniej charytatywny w piłkę siatkową,
  • zbiórkę artykułów spożywczych w sklepie ,,Biedronka" w dniu 14 grudnia 2019 roku.

Akcja w naszej szkole trwała do dnia 16 grudnia 2019 roku. Zebraliśmy 234,31 kg darów, z których przygotowaliśmy  paczki świąteczne dla dzieci i rodzin z terenu miasta i gminy Kock.

Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania darczyńcom i wolontariuszom, Jeronimo  Martins Polska S.A. Centrum  Dystrybucyjne w Lubartowie, pracownikom sklepu ,,Biedronka" w Kocku oraz wszystkim, którzy  włączyli się do akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

Szef Terenowego Sztabu Akcji Nr 125

Katarzyna Wierzchoń-Krysińska

Zdjęcia w galerii

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,877,016 Unikalnych wizyt