Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

REKRUTACJA

WITAMY W NASZEJ SZKOLE


Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych ósmoklasistów do naszej szkoły. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i ograniczeniami w funkcjonowaniu szkół, w  chwili obecnej  nie możemy się spotkać się z Wami osobiście, dlatego też przekazujemy namiastkę klimatu Naszej Szkoły i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą .


W zakładce Rekrutacja znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące oferty szkoły, zasad rekrutacji, obowiązujących terminów oraz druki wniosków do szkół do pobrania.


TERAZ ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZA SZKOŁA I POCZUJ JEJ WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ


Ulotka 1


Ulotka 2

 

Filmik

 

Konkurs fotograficzny

15.02.2021 odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „ Wszystko jest poezją. Każdy jest poetą”. Są to słowa znanego i lubianego poety współczesnego Edwarda Stachury.

W konkursie łącznie brało udział 9 uczniów z klas licealnych oraz branżowej szkoły I stopnia.

Komisja doceniła wartość artystyczną wszystkich nadesłanych fotografii i ostatecznie wyłoniła finalistów. Są nimi:


I miejsce – Aleksandra Grądek klasa I LO

II miejsce – Paulina Flisiak klasa II LO

III miejsce Paulina Krawczyk klasa II BS


Gratulujemy wrażliwości na piękno wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.


Konkursowe zdjęcia w galerii

Poniżej zwycięskie zdjęcia:


image0000.jpg image0004.jpg

image0005.jpg

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

9 LUTY - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

„DZIAŁAJMY RAZEM !”

 

Pod takim hasłem obchodzony jest w dniu dzisiejszym Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Dzisiaj zorganizowana została w naszej szkole akcja informacyjna skierowana do uczniów , rodziców i nauczycieli, podczas której zachęcaliśmy wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. W tym dniu chcieliśmy też zwrócić szczególną uwagę na potencjał sieci, który młodzież może wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami, jak również jako formę twórczej rozrywki oraz podkreślić to, że każdy internauta może przyczynić się do tego, aby Internet był miejscem bezpiecznym. To każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań Internetu.

Hasło akcji ,, Działajmy razem" nabiera w tym roku szczególnego znaczenia, ponieważ jedynie wspólny wysiłek zarówno dorosłych, jak i dzieci i młodzieży, zapewnić może bezpieczeństwo w czasie tak intensywnego korzystania z sieci w czasie pandemii i zdalnego nauczania. 

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO

,, UZALEŻNIENIA XXI WIEKU – DRAMAT MŁODEGO CZŁOWIEKA”.


27 stycznia 2021 roku podsumowaliśmy konkurs i oceniliśmy nadesłane prace. Głównym celem konkursu było promowanie i upowszechnienie wśród młodzieży zdrowego stylu życia. Chcieliśmy, aby Wasze prace były odpowiedzią na uzależnienia, jakim  najczęściej ulega młodzież (picie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków, dopalaczy, leków, uzależnienie od Internetu, gier komputerowych, telefonu, hazardu, siłowni, jedzenia, robienia zakupów) i zawierały skierowany do młodych ludzi przekaz. Warunkiem przystąpienia do konkursu było wykonanie plakatu lub prezentacji multimedialnej. Komisja konkursowa oceniła prace pod względem czytelności i wartości przekazu dla młodych ludzi, kreatywności, pomysłowości oraz formy estetycznej. Każdy z uczestników może poczuć się zwycięzcą, bo wykazał się pomysłowością  i podjął się tematu, który jest tak ważny w życiu młodych ludzi.


Uczniowie, których prace zostały nagrodzone:

 

W kategorii plastycznej:

Damian Rodak – klasa II a LO

 

W kategorii prezentacji multimedialnej:

1. Paulina Flisiak – klasa II a LO

2. Oliwia Cybul – klasa I a LO

Karolina Sowa – klasa II A LO

3. Julia Demucha  - klasa II a LO

Dziękujemy za udział w konkursie.

 

Zwycięski plakat

Zwycięska prezentacja

 

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

21grudnia 20r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa", którego celem było popularyzowanie tradycji świątecznych, umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu plastycznego oraz rozwijanie umiejętności składania życzeń.


Do konkursu zgłoszono 6 prac, spośród których nagrodzono 3 najlepsze:

I miejsce  - Olszak Dominika kl.IIa LO

II miejsce - Szymbor Monika kl.IIA LO

III miejsce- Trykacz Zuzanna kl.IIa LO


Kartki można zobaczyć tutaj


Wygenerowano w sekund: 0.06
2,138,341 Unikalnych wizyt